یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

نایب رئیس لرستانی کمیسیون عمران مجلس با انتقاد از ضعف سیستم استعدادیابی ورزشی در کشور خواستار تشکیل یک بانک اطلاعاتی از استعدادهای ورزشی شد.
به گزارش یافته، "مجید کیان پور" در گفت‌وگو با خانه ملت با تاکید بر ضرورت استعدادیابی ورزشی در مناطق محروم بیان کرد: متاسفانه بسیاری از استعدادهای ورزشی در مناطق محروم به دلیل نبود نظارت کافی بر این فرآیند هیچ‌گاه به چشم نمی‌آیند و همین موضوع سبب می‌شود تا کشور نتواند از وجود همه استعدادهای خود در حوزه ورزش بهره‌مند شود.
نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی فعالیت تیم‌های ورزشی در سطح اول ورزش کشور را برای استان‌های محروم یک ضرورت دانست و افزود: استان لرستان در رشته‌هایی همچون کشتی، والیبال، هندبال و ورزش‌های رزمی حرف‌های فراوانی برای گفتن دارد که متاسفانه به این موضوع توجه چندانی نمی‌شود.
کیان پور با انتقاد از ضعف سیستم استعدادیابی ورزشی در کشور گفت: نبود سیستم منظم و کارا برای استعدادیابی باعث دورماندن ورزشکاران شایسته زیادی از راه‌یابی به تیم‌های ملی می شود که لازم است برای رفع این مشکل یک بانک اطلاعاتی از استعدادهای ورزشی کشور از همان دوران کودکی تهیه و هرچند وقت یک‌بار به‌روزرسانی شود و البته بدون شک مدارس می‌توانند نقش مهمی در این زمینه داشته باشند.
عضو مجمع نمایندگان استان لرستان در مجلس با اشاره به ظرفیت ورزشی استان خود ابراز امیدواری کرد در آینده نزدیک شرایطی فراهم شود تا تیم‌های ورزشی استان لرستان امکان راه‌یابی به سطح اول مسابقات کشوری راه پیدا کرده و از این طریق بستر لازم برای تفریحات سالم عموم شهروندان از جمله جوانان و نوجوانان فراهم شود.

دیدگاه‌ها   

#1 مهدی منصوری از حسن آبادشهرری 1396-05-15 00:27
سلام
تکلیف خیبر چی شد؟؟؟
رای کمیته انضباطی چی شد؟؟؟
مثل آب خوردن دارن سر مردم لرستان و گول میمالن.
پس هیئت فوتبال لرستان چیکاره اس؟
نقل قول کردن
#2 فرشید 1396-05-15 15:48
آقای کیانپور مطالبات مالباختگان آرمان را پیگیر باشید
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا