یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

  1. طی مراسمی از نفرات برتر بیلیارد لرستان در سال 95 تجلیل به عمل آمد.
به گزارش پایگاه خبری یافته، رئیس هیات بولینگ و بیلیارد لرستان در این مراسم با تاکید بر اهمیت بحث آموزش عنوان کرد: بی‌شک بدون توجه به بحث زیربنایی که همان آموزش است، در هیچ شاخه‌ای موفقیتی حاصل نخواهد شد.
 رضا طولابی افزود: بر همین اساس رویکرد اصلی هیات استان در سال 96 ارتقا سطح دانش جامعه بیلیارد لرستان است، ما سال آینده تلاش خواهیم کرد برای یک دوره‌ی آموزشی پیشرفته یکی از چهره‌های ملی‌پوش و مطرح کشور را به خرم‌آباد دعوت کنیم.
 وی با اشاره به اعزام‌های منظم تیم‌های پسران و دختران به مسابقات قهرمانی کشور بیان کرد: با حمایت‌های بخش خصوصی از جمله حمید رشیدی مدیر مرکز آموزشی پارس اندیش لرستان و فرزاد کرمی فرد در سال 95 تیم‌های لرستان در تمامی مسابقات قهرمانی کشور دارای نماینده بوده است.
 طولابی در خصوص نحوه‌ی گزینش برترین‌ها اظهار داشت: در جلسه‌ای که با حضور اعضای شورای سیاست‌گذاری بیلیارد لرستان برگزار کردیم، اعضا به صورت مخفیانه آرا خود را نوشته و با استناد به همین آرا برترین‌ها را انتخاب کردیم.
پیش از آغاز مراسم تجلیل، هیات بولینگ و بیلیارد لرستان در اقدامی فرهنگی، به‌پاس گرامی داشت یاد و خاطره‌ی شهدای آتش‌نشان، از سجاد عطایی یکی از آتش‌نشانان خرم‌آبادی تجلیل کرد،
آیین تجلیل از برترین‌ها بیلیارد لرستان با اعلام اسامی آغاز و برترین‌ها جوایز خود را از اسد عبدالهی فرماندار خرم‌آباد، سیروس حسنوند معاون اداره ورزش و جوانان لرستان، حمید رشیدی عضو هیات رئیسه بولینگ و بیلیارد، رضا طولابی رییس و سمیه سلاطی نایب رییس هیات بولینگ و بیلیارد دریافت کردند.
 


اسامی برترین‌های بیلیارد لرستان در سال 95 به شرح زیر اعلام شد:
برترین بازیکن اسنوکر سال 95 لرستان: بهزاد بهاروند
برترین بازیکن ایت بال سال 95 لرستان: رضا مرادی
برترین بازیکن بانوی سال 95 لرستان: ساناز جوکار
برترین مربی سال 95 لرستان: امین ذهابی
برترین بازیکن اخلاق لرستان در سال 95: آرش خادمی
گفتنی است در بخش پایانی مراسم از زحمات ارکان هیات بولینگ و بیلیارد لرستان با اهدا هدایایی تقدیر شد.
در این مراسم با حضور اسد عبدالهی فرماندار خرم‌آباد، سیروس حسنوند معاون امور جوانان اداره ورزش و جوانان لرستان، رضا طولابی رییس هیات بولینگ و بیلیارد لرستان، حمید رشیدی عضو هیات رییسه بولینگ و بیلیارد لرستان و جمعی از بازیکنان، مربیان و پیشکسوتان بیلیارد استان در سالن جلسات فرمانداری خرم‌آباد برگزار شد.
 
خبر: حدیث بهزادی
 

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا