یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

"محمود ترابی‌گودرزی" با کسب 11 رأی به‌عنوان رئیس هیئت اسکیت لرستان معرفی شد.
به گزارش پایگاه خبری یافته، مجمع انتخاباتی هیئت اسکیت استان لرستان یک‌شنبه 22 اسفندماه 1395 در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان لرستان، به ریاست مدیر کل ورزش و جوانان لرستان و با حضور اعضا برگزار شد.
در این مجمع 3 کاندیدا ثبت‌نام کردند که اعظم خواجوی نايب رئيس سابق هيئت اسكيت لرستان قبل از آغاز انتخابات، انصراف کتبی خود را به امور مجامع اداره کل تقدیم کرد و مهرداد کریم‌پور رئيس سابق هيئت اسكيت لرستان نيز در محل برگزاري انتخابات حضور نيافت كه  عدم حضور وی در مجمع به‌ منزله انصراف تلقی شد.
لذا مجمع انتخابات با تنها کاندیدای حاضر یعنی محمود ترابی ادامه یافت و وی با کسب 11 رأی از 11 رأی مأخوذه به‌عنوان رئیس جدید این هیئت به مدت 4 سال سکان اسکیت استان را بر عهده گرفت.
ترابی از مهر 1387 تا کنون به مدت 8 سال و نیم ریاست اداره ورزش و جوانان (تربیت بدنی) بروجرد را بر عهده دارد.
وی مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد تربیت بدنی و علوم ورزشی دارد و قبل از سال 87 نیز به عنوان دبیر ورزش در مدارس بروجرد، انجام وظیفه می‌کرد.
لازم به ذکر است پیش‌ از این معصومه جلدانی از كارمندان اداره كل ورزش و جوانان لرستان به مدت 6 ماه سرپرستی این هیئت را در استان عهده‌دار بود. قبل از آن نیز مهرداد کریم‌پور 8 سال رئیس هیئت اسکیت لرستان بود.

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا