یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

دادستان عمومی و انقلاب خرم‌آباد گفت: بررسی اعترافات برخی از بازداشت‌شدگان نشان می‌دهد که آن‌ها دچار هیجان و احساسات شده و تحت تأثیر فضای مجازی قرارگرفته بودند.
به گزارش پایگاه خبری یافته به نقل از ایلنا، سعید رازانی با اشاره به آخرین وضعیت پرونده اغتشاشات اخیر در این استان از ملاقات با کسانی که به علت اغتشاشات و ناآرامی‌ها برای آن‌ها پرونده تشکیل‌شده و احیاناً به زندان معرفی‌شده‌اند، خبر داد و گفت: در این ملاقات‌ها که به همراه رئیس‌کل دادگستری استان لرستان انجام شد در جریان روند رسیدگی به پرونده زندانیان مذکور قرارگرفته و مشکلات احتمالی رسیدگی شد.
وی با اشاره به دستور رئیس‌کل دادگستری استان لرستان مبنی بر تسریع در رسیدگی به پرونده‌ها از آزادی موقت کسانی که بنا به استعلام از مراجع سه‌گانه اداره اطلاعات، سپاه پاسداران و نیروی انتظامی نقش اساسی و مؤثری در اغتشاشات اخیر نداشته‌اند با اخذ ضمانت قانونی خبر داد.
دادستان عمومی و انقلاب خرم‌آباد با اشاره به بررسی سابقه، نیت و اعترافات کسانی که در رابطه با اغتشاشات اخیر به زندان رفته بودند، افزود: پس‌ازاین بررسی‌ها مشخص شد که اغلب این افراد اعتراف کرده بودند که دچار هیجان و احساسات شده و تحت تأثیر فضای مجازی قرارگرفته بودند که با اخذ ضمانت آزاد می‌شوند.
رازانی تأکید کرد: با عوامل اصلی اغتشاشات و ناآرامی‌ها برخورد قاطع می‌شود.

دیدگاه‌ها   

#1 خسرو بیگی 1396-10-20 20:59
تمام مشکلات ما از فقر و بیکاری سرچشمه میگیرد
نقل قول کردن
#2 اکبر-ظ 1396-10-21 20:16
درود بر شما انشاالله که همه ازاد بشن .
نقل قول کردن
#3 حیدری 1396-10-21 22:57
فقر اقتصادی به مردم فشار می آورد
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا