یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

استاندار لرستان در واکنش به معرفی گزینه‌هایی برای انتصاب در روابط عمومی استانداری لرستان گفت: در هر گزینه‌ای که مطرح می‌شود ایراداتی وجود دارد.
همه گزینه‌های پیشنهادی ایراداتی دارندبه گزارش مهر، سید موسی خادمی در جمع خبرنگاران در واکنش به سوال تغییر و جابجایی فرمانداران شهرستان‌های لرستان اظهار داشت: ما همیشه اعلام کرده‌ایم که جابجایی و تغییر برای ما اصل نیست، اما ممکن است که بنا بر ضرورت تغییراتی به وجود آید.
وی با بیان اینکه اینگونه نیست که ما هر شب نشسته‌ایم و دنبال این هستیم که تغییر و جابجایی داشته باشیم، گفت: اما تغییر به طور طبیعی ممکن است.
استاندار لرستان همچنین با در پاسخ به سوال خبرنگار مهر در رابطه با انتصاب و معرفی مدیر روابط عمومی استانداری لرستان نیز گفت: در این حوزه به طور حتم ورود پیدا می‌کنیم.
خادمی همچنین با اشاره به معرفی گزینه‌هایی برای حوزه روابط عمومی استانداری لرستان گفت: در هر گزینه‌ای که مطرح می‌شود ایراداتی وجود دارد، البته انسان‌ها نیز به همین‌گونه هستند و دارای نقاط ضعف و قوتی هستند و ممکن است عده‌ای از یک فرد خوششان به یاد و عده‌ای خوششان نیاید.
وی ادامه داد: اما ما مجبور هستیم که یک نفر را انتخاب کنیم و به‌طور حتم ما تخصص و همه ابعاد را در این زمینه در نظر می‌گیریم.

دیدگاه‌ها   

#1 محمدی 1396-10-17 17:44
با عرض معذرت اما معمولا بجای روابط عمومی ادارات ما دنبال شیپورچی می‌کردند و چون هر کسی حاضر نمیشود قبول کند و با آبروی خودش بازی کند مدتی طول میکشد تا فردی بله قربان گوی جناحها پیدا شده و این پست را به رزومه کاری خود برای پستهای بالاتر در آینده بیفزاید
نقل قول کردن
#2 فعال ستاد انتخابات 1396-10-17 21:48
دکتر جهانگیری:
جوانان مهمترین سازندگان حماسه انتخاباتند، نقش و خواستشان را فراموش نمیکنیم؛
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا