یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

دادستان خرم‌آباد گفت: شورای حفاظت از اراضی ملی در دادگستری‌های لرستان تشکیل شده و پرونده‌های تخلفات را رسیدگی می‌کند.
رسیدگی به پرونده‌های تخلفات در شورای حفاظت از اراضی ملی لرستانبه گزارش یافته، سعید رازانی عصر امروز در جلسه شورای اداری پل‌دختر که با محوریت حفاظت از اراضی ملی در سالن شهدای فرمانداری برگزار شد اظهار داشت: باید برنامه‌ریزی‌هایی صورت گیرد تا از اراضی ملی حفاظت شود که در این راه می‌توانیم کشاورزان را به سمت کشت‌هایی مثل زعفران سوق دهیم که از آب کمتری استفاده می‌کنند.
وی افزود: جلوگیری از تغیر کاربری تالاب‌های پل‌دختر یکی از هدف‌های ماست که باید از تغیر اراضی ملی به کشاورزی و مسکونی جلوگیری به عمل آید.
دادستان خرم‌آباد به حفظ و نگهداری درختان در پل‌دختر و توسعه آن‌ها تأکید و عنوان کرد: باید حواسمان به تالاب‌های پل‌دختر باشد که به خاطر کم‌آبی به زمین کشاورزی تبدیل نشوند چون هرگونه تغیر کاربری ممنوع است.
وی با اشاره به تشکیل شورای حفاظت از اراضی ملی در دادگستری‌های لرستان بیان کرد: شعب ویژه رسیدگی به تخلفات اراضی ملی در همه دادگستری‌های لرستان تشکیل‌شده که روسای دادگستری باید مجازات بازدارنده برای متخلفان اعمال کنند.
رازانی تصریح کرد: دادستان مدعی‌العموم است که باید با همکاری رئیس دادگستری حقوق عمومی را حفظ کند و در این راه پیش‌قدم باشد.

منبع: تسنیم

دیدگاه‌ها   

#1 سینا 1396-08-17 07:10
ما خودمون شاکی هستیم دارند اراضی لرستان رو کم می کنندتا منابعش رو ببرند.زنده باد لرستانات.
نقل قول کردن
#2 پاپی 1396-08-17 09:51
جناب مدعی العموم لطفا سری هم بزه ومنطقه تاف وقلاگل تا بیینی چطور اراضی جنگلی بینه وویلا ومرغداری!
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا