یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: شرکت‌های هواپیمایی پاسخگوی لغو پروازهای فرودگاه خرم‌آباد باشند.
به گزارش یافته، مجید کیان‌پور در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به لغو پروازهای فرودگاه خرم‌آباد طی چند هفته اخیر اظهار کرد: شرکت‌های هواپیمایی باید دلیل این کار را جویا شده و به این موضوع ورود کنند، چراکه برنامه‌ریزی‌های مسافرین به خاطر لغو پرواز به هم خورده و دچار مشکل می‌شوند.
وی اضافه کرد: اگر این موضوع توسط شرکت‌های هواپیمایی رسیدگی نشود سازمان هواپیمایی باید با این بی‌مسئولیتی برخورد کند و پیگیری ویژه‌ای روی آن داشته باشد.
کیان‌پور به فرسوده بودن عمر ناوگان هواپیمایی اشاره کرد و گفت: هم‌اکنون سن این ناوگان حدود ۲۳ سال است که باید به زیر ۱۵ سال برسد.
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در وزارت راه اقدامات خوبی در راستای جوان سازی ناوگان هوایی انجام شده است، بیان کرد: در این خصوص باید برای شرکت‌های هواپیمایی مشوق‌هایی از جمله اعطای تسهیلات درنظر گرفته شود و در یک برنامه پنج ساله از آنها خواسته شود که عمر ناوگان را به زیر ۱۵ سال برسانند.
وی ادامه داد: همچنین باید خدمات استانداردتر و با کیفیت بالاتری به مسافرین ارائه داد و تاخیرها به حداقل ممکن برسند.
کیان‌پور با بیان اینکه حقوق شهروندی به درستی رعایت شود، گفت: رعایت حقوق مسافرین از جمله اقداماتی است که می‌تواند باعث کیفی‌تر شدن خدمات شود.
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: برای ورود هواپیما توسط شرکت‌های خصوصی باید مجوزهای لازم از سازمان گرفته شود و سخت‌گیری‌های زیادی در این رابطه وجود دارد که از ورود هواپیمای فرسوده جلوگیری می‌کند.
وی ادامه داد: شرکت‌های هواپیمایی می‌بایست نقش نظارتی خود را به خوبی ایفا کنند و دستورالعمل‌هایی که در این رابطه وجود دارد به دنبال این موضوع هستند.

شرکت‌های هواپیمایی پاسخگوی لغو پروازهای فرودگاه خرم‌آباد باشند

دیدگاه‌ها   

#1 سروش 1396-07-20 15:40
احسن به نماینده دورود..نمایندگا ن خودمون کجا هستند
نقل قول کردن
#2 اکبر-ظ 1396-07-20 15:50
درود بر شما .با توجه به اختیاراتی که دارید از مسئولین هواپیمایی توضیح بخواهید .
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا