یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: دزدی، رشوه و کم‌کاری ازجمله عوامل مانع رشد و توسعه هستند.
به گزارش پایگاه خبری یافته، آیت‌الله سید احمد میرعمادی صبح امروز در جلسه مشترک شورای گفت‌وگوی دولت با بخش خصوصی و شورای توسعه و برنامه‌ریزی لرستان با اشاره به حضور اعضای کمیسیون برنامه‌وبودجه مجلس شورای اسلامی در لرستان، اظهار داشت: امیدواریم حضور اعضای این کمیسیون در لرستان، منشأ خیروبرکت شود‌.
آیت‌الله میرعمادی در بخشی از سخنان خود با بیان این که دزدی، رشوه و کم‌کاری از عوامل عمده مانع رشد هستند، اظهار داشت: پیامبران الهی، ایمان و تقوا را در دل انسان‌ها قراردادند و عواملی که مانع رشد می‌شود را از میان برداشتند.
وی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود با بیان این که حضور کمیسیون برنامه‌وبودجه مجلس شورای اسلامی، نقش مؤثری در رشد و توسعه جامعه دارد، خاطرنشان ساخت: رهبر معظم انقلاب، امسال را سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال نام‌گذاری کردند که برای تحقق آن در قدم اول باید برنامه‌ریزی لازم صورت گیرد.
نماینده ولی‌فقیه در لرستان با بیان این که در لرستان نیروی انسانی و سرمایه‌های خدادادی فراوانی وجود دارد، اظهار کرد: اگر از این ظرفیت‌ها استفاده کنیم، استان لرستان می‌تواند به یک منطقه اقتصادی و صنعتی تبدیل شود.
آیت‌الله میرعمادی همچنین بیان داشت: لرستان باوجودآنکه از نعمت آب فراوان بهره‌مند است اما مردم آن از آب بهره‌مند نیستند.
وی تصریح کرد: لرستان کارخانه‌های راکد زیادی دارد که نیاز به عنایت ویژه دارد.
نماینده ولی‌فقیه در لرستان با بیان این که از فقر امت نمی‌ترسم ولی از سوء مدیریت و تدبیر می‌ترسم، تصریح کرد: اگر مجلس، واقعاً در رأس امور باشد باید جلوی سو مدیریت‌ها را بگیرد چراکه نمی‌توانیم شاهد فسادهای اقتصادی چندمیلیاردی باشیم.
آیت‌الله میرعمادی یکی مهم‌ترین ‌مسؤولیت‌های سنگین کمیسیون ‌برنامه‌وبودجه را سوق دادن بودجه به سمت مناطق محروم ‌عنوان کرد و گفت: بودجه باید به سمت مناطق توسعه‌نیافته سوق پیدا کند.
وی ادامه داد: اختلاس‌ها و فسادهای اقتصادی ناشی از سوء تدبیر در برنامه‌ریزی‌ها است که باید مورد اصلاح قرار گیرد.دیدگاه‌ها   

#1 انقلابی 1396-07-13 20:58
احسنت حاج آقا میرعمادی
ما از شما به عنوان نماینده حضرت آقا انتظار داریم
سوء مدیریت باعث پسرفت این شهر و استان شده
خواهشا با کمک دکتر خادمی در اسرع وقت مدیرانی که با کم کاری و سوء مدیریت سبب بدبینی مردم به نظام میشوند رو حذف کنید.
مدیری که برای بقا همه کار میکنه نباید جایی تو سیستم مدیریتی استان محروم داشته باشه
نقل قول کردن
#2 شهرام 1396-07-14 15:22
کار از این حرف ها گذشته .خانه از بای بست ویران است .
نقل قول کردن
#3 شهروند 1396-07-18 09:49
اگه یکی از فعالان اجتماعی و خبرنگاران این حرفها را بیان کنند کارشون با کرم الکاتبینه باز هم از امام جمعه خرم آباد به خاطر بیان حقایق قدردانی می کنیم.
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا