یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی، راه‌حل ارائه شده از سوی موسسه ملل جهت بازپرداخت سه میلیون تومان از کل مبلغ سپرده‌های مردم را نوعی تمسخر سپرده‌گذاران خواند و گفت: امروز و فردا کردن مدیران این مؤسسه موجب عصبانیت مردم شده است.
محمدرضا ملکشاهی‌راد امروز در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به تجمعات پی‌درپی مردم خرم‌آباد در اعتراض به وضعیت سپرده‌های خود در بانک «آرمان» و مؤسسه «ملل» گفت: سپرده‌گذاران در آخرین تجمع اعتراضی خود، علیه مدیران این دو مؤسسه و نیز برخی مسئولان اقتصادی کشور شعارهایی می‌دادند.
وی، راه‌حل ارائه شده از سوی موسسه ملل جهت بازپرداخت سه میلیون تومان از کل مبلغ سپرده‌های مردم را نوعی تمسخر سپرده‌گذاران خواند و اظهار داشت: دست‌کم اگر بدین شیوه می‌خواهند سپرده‌های مردم را به آنان بازگردانند میزان بالاتری را در نظر بگیرند.
نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی با درخواست اکید از مسؤولان مؤسسه ملل جهت عمل به وعده‌های خود، امروز و فردا کردن آنان را موجب عصبانیت مردم خواند و عنوان کرد: از بانک مرکزی می‌خواهیم که فشار خود را به این موسسه وارد کند تا این مؤسسه وادار شود تا آنجایی که توان مالی دارد رضایت سپرده‌گذاران خود را جلب کند.

دیدگاه‌ها   

#1 یوسف 1396-07-08 21:19
زودتر پول مردم را بدهند
نقل قول کردن
#2 قاسم 1396-07-08 23:07
باعرض سلام خدمت نماینده محترم وفعال شهرستان خرم آباد
از شما بزرگوار بدلیل پیگیری هایش همیشگی مطالبات سپرده گذاران موسسه آرمان بسیار سپاسگذاریم ولی این موسسه به برخوردهای جدی تری نیاز دارد تا پول مردم را هرچه سریعتر برگرداند، حداقل باید از پنجاه میلیون شروع می‌کرد نه از سه میلیون که واقعا یک وقت سوزی ودر چنگ گرفتن سرمایه های مردم در زمان بیشتر و بقول شما تمسخر مردم است. از شما نماینده محترم که در واقع در بین نمایندگان خرم آباد، یکه تاز دفاع از حقوق سپرده گذاران این موسسه هستید خواهشمندیم با روشهای قانونی پولهای مردم را بعلاوه سودهای معوق، در زمان کوتاهتر از چنگال موسسه ملل باز پس بگیرید. باتشکرفراوان
نقل قول کردن
#3 امیر محمد 1396-07-09 00:16
با سلام وتشکر از نماینده محترم..مقصر اصلی در عدم پرداخت کامل سپرده های مردم ابتدا بانک مرکزی ودر راس آن آقای سیف وسپس تمامی سهامدارانی که مردم رو به این روز نشاندن...خداوند از سر تقصیراتشان نگذرد..باید نمایندگان فشار اصلی رو به بانک مرکزی بیاورند تا مجبور به رها سازی سپرده های مردم شوند..
نقل قول کردن
#4 بیرانوند 1396-07-09 01:06
لابد خیال دارند بعدش بگن پولهای بالای پنجاه و صد میلیون را هم به دلیل کمبود منابع سهامداران ندارند که بدهند و بشه جریان کاسپین و البرز ایرانیان . از حلقوم بانک مرکزی پولها را بیرون میکشیم
نقل قول کردن
#5 لرستان 1396-07-09 02:24
چرا فک میکنید هرکی در نورد مطلبی مصاحبه انجام داد نماینده خوبیه..چ خوبیایی از ...دیدین جز اینه ک شرکت صدر فولادم داره ورشکست میشه..مگه ایشون اشتغالزایی کردن
نقل قول کردن
#6 مال باخته 1396-07-09 13:48
باسلام....اگر بخوان پولها رو بدن یکماهه میتونن همه پول رو بدن.
نقل قول کردن
#7 حسین 1396-07-09 15:21
در این شرایط بااید وزییر اقتتصاد وامور دارائی ورییس کل بانک مرکزی را استیضاح کرد
نقل قول کردن
#8 شاکری 1396-07-09 20:37
باسلام
بیشترین فشار را باید مردم به استانداری وقوه قضاییه بیاورند تا این فشار از طریق مسئولین استان به مجلس و در نهایت به رئیس بانک مرکزی وارد شده و باید به هر طریقی نمایندگان از رئیس جمهور در این مورد سئوال کنند
نقل قول کردن
#9 امیر محمد 2017-10-01 00:11
باسلام ضمن تشکر از نماینده محترم مردم خرم آبادهمانطوریکه ایشان نیز مطلعند موسسه اعتباری وحدت(فردوسی..آر مان ..توسعه.)بعد از انحلال به موسسه ملل جهت پرداخت سپرده های مردم واگذارشد.سپرده های مردم که بیش از سه هزار میلیارد تومان است متاسفانه توسط سهامداران بی وجدان تبدیل به املاک واموال و وامهایی شده که بیشترآنها حسابرسی شده وهمین اموال کفاف تمام سپرده های مردم را می دهد ولی به هر دلیلی این سرمایه های مردم رو آزاد نمی کنندوبانک مرکزی در این خصوص بیشترین قصور رو دارد..نماینده محترم باید فشار اصلی رو به بانک مرکزی وارد کند تا آقای سیف مجبور به دادن خط اعتباری جهت پرداخت همه سپرده ها وسود معقول انها شود..
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا