یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

استاندار لرستان گفت: فرهنگ خود کوچک بینی در لرستان، آفت شده است.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری یافته، "هوشنگ بازوند" ظهر امروز در مراسم تجلیل از خبرنگاران استان که در تالار آرشین خرم‌آباد برگزار شد، اظهار داشت: متأسفانه این فرهنگ باعث شده است پیشرفت توسعه روند کندی داشته باشد و به یک تهدید برای استان تبدیل شود.
وی افزود: پیشرفت و توسعه استان هزینه دارد و این هزینه شامل خبرنگاران نیز می‌شود.
استاندار لرستان با بیان این که فردی «عمرانی» هستم، خاطرنشان ساخت: خبرنگاران هم همانند یک کارگاه عمرانی باید برای استان راه شکافی انجام دهند.
بازوند با اشاره به این که در گفتار ها صداقت و امانت بایستی رعایت شود، بیان کرد: خبرنگاران باید به موضوع خودباوری در جامعه بپردازند چراکه خودباوری در لرستان کم‌رنگ است.
وی به خبرنگاران توصیه کرد: خبرنگاران باید به موضوع مدیر جهادی بپردازند و جهادی بودن را تبلیغ کنند.
استاندار لرستان افزود: باید فرهنگ کار در لرستان را افزایش بدهیم و ظرفیت‌های لرستان را به‌خوبی معرفی کنیم.
بازوند با بیان این که راه‌حل مشکلات لرستان دست خودمان است، افزود: نباید انتظار داشته باشیم که دیگران بیایند و برای ما راه‌حل پیدا کنند.
وی در بخشی از سخنان با بیان این که دریکی از نشریات استان یک مطلب را مطالعه کردم، اظهار کرد: متوجه شدم این مطلب از روی عصبانیت نوشته شه لکن تقاضا می‌کنم زمانی که یک خبرنگار عصبانی است، مقاله ننویسد.
استاندار لرستان تصریح کرد: همین عصبانیت‌ها است که نهایتاً منجر به طرح شکایت مدیران علیه آن خبرنگار می‌شود.
بازوند همچنین با بیان این که در یکی از نشریات هم نوشته‌شده بود که چرا لرستان را بهشت سرمایه‌گذاری معرفی می‌کنید، خاطرنشان ساخت: اگر ما لرستان را به‌عنوان جهنم سرمایه‌گذاری معرفی کنیم، آیا مشکلات لرستان حل خواهد شد؟ آیا سرمایه‌گذاری درونش صورت می‌گیرد؟


مصطفی باقری/ یافته

دیدگاه‌ها   

#1 کرمی 1396-05-19 17:19
جناب بازوند شما تا کسی مثه بهرام نژاد رو دارید باکتون نباشه... ماشالله تو خواب هم از شما تعریف میکنه چه برسه به تلویزیون و رسانه
نقل قول کردن
#2 آزاده 1396-05-19 17:24
آقای استاندار خداوکیلی شعرت رو عوض کن مردیم اینقدر گفتی سرمایه گذاری، دولت عوض شده شما هم عوضش کن من برا خودت میگم وگرنه میدونی ما که جز این کشور حساب نمیشیم
نقل قول کردن
#3 سروش 1396-05-19 19:10
دقیقا همینه ...الان تو این شهر حتی از کشت و صنعت هم که خاک میخورد الان ساماندهی شده یک عده دائما انتقاد میکنند ..باید بررسی شود که این عده چه هدفی را دنبال می کنند ..همان هدفی که استان لرستان را از تمامی استانها محرونتر کرده است ..زمان جناب دهمرده هم این عده با تمسخر می گفتند یکی نیست این آقا رو از بام بیاره پابین !!واقعا کی خوبه پس !!!ما کاری کردیم 450هزار لر در کرج زندگی میکنه که اگر اینها در خرم آباد بودند هفتمین شهر بودیم
نقل قول کردن
#4 سعید 1396-05-19 19:14
اینجا جهنم سرمایه گذاری نیست ولی قبرستان پروژه های نیمه کارست پس دلیلی نداره سرمایه گذار پولشو اینجا هدر بده .
نقل قول کردن
#5 دژ شاپورخواست 1396-05-19 23:04
آقای استاندار شما را به خدا قسم می دهیم اجازه ندهید مانع واگذاری زمین به سپاه بشوند.وعده ساماندهی حریم و ثبت جهانی قلعه را به سرانجام برسانید تا نام و یاد نیکتان در ذهن و قلب لرستانیها ماندگار باشد.
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا