یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

زمین ساخت مرکز بهداشتی درمانی در منطقه‌ی پاپی خالدار توسط خیر خرم‌آبادی اهدا شد.
به گزارش پایگاه خبری یافته، این زمین به مساحت 950 مترمربع و به ارزشی بالغ‌بر 14 میلیارد ریال، توسط محمد طاهر الوندیان از خیرین حوزه سلامت در خرم‌آباد، اهدا شد.
این زمین جهت ساخت مرکز جامع سلامت و همچنین اورژانس 115 در محل (بلوار ولایت، جاده الشتر پشت پمپ‌بنزین و گاز الوندیان) در نظر گرفته شده است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان در حاشیه‌ی مراسم اهدا زمین و امضا تفاهم‌نامه مابین دانشگاه و خیر (الوندیان) از حسن نیت این خیر حوزه سلامت و احساس مسئولیت نسبت به مردم تشکر کرد.
کوروش ساکی عنوان کرد: این زمین برای ساخت مرکز جامع سلامت و همچنین اورژانس در نظر گرفته شده است که عملیات اجرایی آن به زودی آغاز خواهد شد.
وی ابراز داشت: خوشبختانه خیرین حوزه سلامت در استان طی یکی دو سال اخیر حضور فوق‌العاده پررنگی در جهت محرومیت‌زدایی استان داشته‌اند.
ساکی ادامه داد: حضور فعال خیرین در سال گذشته به حدی بود که با اعتباری بالغ‌بر 650 میلیارد ریال دانشگاه علوم پزشکی لرستان دومین دانشگاه برتر کشور شد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان همچنین گفت: خوشبختانه پروژه‌های خیر ساز در حوزه بهداشت و درمان امسال نیز رنگ و بوی فعالی دارد و طبق پیش‌بینی‌های صورت گرفته اعتباری در حدود 1500 میلیارد ریال را در بر خواهد گرفت.
وی با بیان این مطلب که هر فعالیتی که با حضور مستقیم مردم انجام گرفته نتایج مثبتی داشته است، تأکید کرد: این اعتبارات صرفا برای رفع محرومیت‌زدایی بهداشت و درمان در استان جذب و هزینه شده است و خوشبختانه اتفاقات مهمی در این یکی دو سال صورت گرفت. دکتر ساکی در پایان ابراز امیدواری کرد روند مثبت حضور فعال خیرین سلامت همچنان ادامه داشته باشد.
محمد طاهر الوندیان از خیرین حوزه سلامت که زمین احداث مرکز جامع سلامت و اورژانس 115 را اهدا نمود نیز در این مراسم هدف اصلی خود را خدمت به مردم و جامعه قلمداد کرد.
 وی عنوان کرد: وظیفه‌ی همه‌ی ماست که در حد توان خود به هم‌وطنان و همشهریانمان کمک کنیم.
الوندیان در مورد زمین اهدایی خود ابراز داشت: من این زمین را برای همسر و پسرم کنار گذاشته بودم که متأسفانه امروز در بین ما نیستند. وی ادامه داد: امیدوارم با اهدا این زمین هم خدمتی به مردم منطقه و شهر شده باشد و هم روح ایشان از ما خشنود باشند.
شایان ذکر است مراسم اهدا زمین با حضور دکتر ساکی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان، محمد طاهر الوندیان صاحب زمین اهدایی و نادر همتی سرپرست معاونت اجتماعی دانشگاه در محل مورد نظر برگزار و تفاهم‌نامه مابین به امضا طرفین رسید.
خبر: وحید کاظمی ذهابی

دیدگاه‌ها   

#1 شهروندخرم ابادی 1396-05-14 22:58
خداوند خیرش دهد وروح ان مرحومان در پیشگاه خداوند منان قرین رحمت باد.
نقل قول کردن
#2 احمدرضا 1396-05-15 01:32
اجرکم عندالله

یه تقاضای عاجزانه از خیرین حوزه سلامت دارم و اون هم اینکه خیرین در پی حل مشکل دندان و دندانپزشکی مناطق محروم استان لرستان باشن.
هزینه های دندانپزشکی خیلی بالاست و واقعا بضاعت خیلی از خانواده ها جوابگوی درمانشون نیست.
بخاطر رضای خداوند
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا