یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

رئیس پلیس‌راه استان لرستان گفت: حضور نیروهای پلیس در ایام نوروز دو برابر می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری یافته، سرهنگ مرتضی چغلوند صبح امروز در کارگروه ایمنی و حمل‌ونقل سوانح لرستان، اظهار داشت: حضور و فعالیت پرسنل پلیس‌راه لرستان در محورهای استان رتبه اول را دارد و با خودروهای متخلف برخورد قانونی را به عمل می‌آورند.
وی با بیان این که برخورد با متخلفان در نوروز سال 96 دارای اولویت خاصی است، افزود: قرارگاه نوروزی پلیس‌راه لرستان تشکیل‌شده است و برای حضور هر چه‌بهتر نیروهای پلیس، از مرکز تقاضای 40 نفر نیرو کرده‌ایم.
رئیس پلیس‌راه استان لرستان در بخشی از سخنان خود با بیان این‌که خستگی و خواب‌آلودگی، از عوامل اصلی تصادفات جاده‌ای است، تصریح کرد: دیگر عواملی که در تصادفات جاده‌ای نقش دارند، عدم رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی، سبقت و سرعت غیرمجاز و همچنین عدم توجه به جلو هستند.
سرهنگ چغلوند رئیس اظهار کرد: طی گزارش‌هایی که از پزشکی قانونی واصل‌شده است، میزان 42 درصد از تلفات جانی سوانح رانندگی در بیمارستان‌های استان و 52 درصد از متوفیان درصحنه‌های تصادف جان خود را ازدست‌داده‌اند.
وی همچنین با اشاره به وضعیت توپوگرافی استان گفت: سرعت رانندگی در لرستان پایین است اما متأسفانه وضعیت خودرویی لرستان مناسب نیست و عمدتاً فرسوده هستند.
رئیس پلیس‌راه استان لرستان در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: نیروهای این مجموعه آموزش‌های لازم را برای برخورد با مسافران نوروزی دیده‌اند و توجیه شده‌اند.
سرهنگ چغلوند با تأکید بر این که اگر نیروهای پلیس در نقاط حادثه‌خیز حضور نداشته باشند، دچار تلفات جانی خواهیم شد، افزود: نقاط حادثه‌خیز استان شناسایی‌شده‌اند اما حذف نشده‌اند.

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا