یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

به حکم معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست ایران، یک لرستانی سکان‌دار محیط زیست استان مرکزی شد.
دكتر سعيد محمودي مدیر کل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستانبه گزارش پایگاه خبری یافته،" سعید محمودی" که در شهریور سال ۹۳ از سوی دکتر ابتکار به عنوان مدیر کل محیط زیست سیستان و بلوچستان منصوب شد پس از آنکه در این استان کارنامه خوبی از خود به جای گذاشت به عنوان مدیرکل محیط زیست استان مرکزی منصوب می‌شود.
از محمودی که دارای مدرک دکترای تخصصی PhD تغییرات اقلیمی است به‌عنوان جوان‌ترین مدیرکل سازمان حفاظت محیط زیست نام برده می‌شود.
محمودی متولد 1358 در شهرستان دورود است و کار در محیط زیست را از این استان آغاز کرد. وي به مدت 4 سال مسوول منطقه اشترانکوه و 2 سال نيز رئیس محیط زیست دورود بود.
جلوگیری از تخریب و تعرض به منطقه اشترانکوه و دریاچه گهر، تعطیلی کارخانه فارسیت دورود که به علت استفاده از آزبست موجب شیوع بیماری و نارضایتی بسیاری از شهروندان شده بود و همچنین پافشاری برای نصب الکتروفیلتر واحد سه کارخانه سیمان دورود از اقدامات شاخص وی در زمان خدمت در این استان به شمار می‌روند.
انتصاب او به عنوان مدیرکل محیط زیست سیستان و بلوچستان در حالی که این استان با چالش‌های محیط زیستی دست‌وپنجه نرم می‌کرد در ابتدا با نقدهایی همراه بود اما محمودی توانست ضمن تهیه طرح جامع مدیریت تالاب‌های بین‌المللی هامون، تهیه طرح مکانیزم وقوع گرد و غبار در سیستان و‌ کنترل آن و همچنین تلاش موفق آمیز برای ثبت جهانی تالاب هامون به عنوان ذخیره‌گاه زیست‌کره در فهرست یونسکو گام‌های مؤثری در این راه بردارد.
حذف دایک مرزی مانع ورود آب از مرز کشور، اخذ حق آبه تالاب هامون از چاه نیمه‌ها برای اولین بار، استقرار صنایع سنگین از جمله پتروشیمی و چندین پالایشگاه و راه‌آهن جنوب بر اساس آخرین روش‌های ارزیابی محیط زیست، جلب نگاه‌های ملی و بین‌المللی به گونه‌های ارزشمند بومی استان نظیر گاندو یا کروکودیل پوزه کوتاه به کمک صندوق ملی محیط زیست از دیگر اقدامات رسانه‌ای شده‌ای است که در کارنامه این مدیرکل جوان دیده می‌شود.
به‌واسطه اصرار و تاکید بر آموزش محیط بانان و برخورد قاطع با متخلفین شکار و صید یگان حفاظت استان سیستان و بلوچستان توانست عنوان یگان برتر کشور در سال ۹۴ را کسب کند.
مراسم معارفه محمودی روز چهارشنبه در محل اداره کل محیط زیست استان مرکزی برگزار خواهد شد.
پیش از این حسینعلی ابراهیمی کارنامی در این سمت مشغول به کار بود، وی 16 دی‌ماه به عنوان مدیرکل حفاظت محیط زیست استان مازندران معرفی شد.


دیدگاه‌ها   

#1 مهدی 1395-10-21 10:25
تبریک خدمت جناب اقای محمودی امیدوارم هرکجا باشن موفق باشن
نقل قول کردن
#2 سبحان 1395-10-21 13:05
دکتر محمودی فردی لایق .باسواد و با تعصب هستن.همچنین ورزشکاری فروتن و خاضع. کسی که در همیشه محبوب پرسنل محیط زیست کل کشور هستن.همه کشور ایشون رودوست دارن.ایشان یک لرستانی با تعصب هستن.ارزوی پیروزی برای ایشان.
نقل قول کردن
#3 رضا درویشی 1395-10-21 13:31
ای کاش از مدیران در استان خودمون استفاده می کردیم
نقل قول کردن
#4 مصطفی بستامی 1395-10-21 18:18
با سلام
دکتر محمودی شخصیتی عالم و صاحبنظر در حوزه محیط زیست و منابع طبیعی هستن و همواره با عملکرد جهادی خود در عرصه های مختلف خدمات ارزنده ای داشته اند و از خداوند توفیق روز افزون برای ایشان خواستاریم
نقل قول کردن
#5 سعید اشکی پور 1395-10-21 21:14
باسلام خدا رو شاکریم که یک هم استانی به چنین جایگاهی رسیده است
ابشان به دورترین نقطه کشور سیستان رفت جایی که تا سالها از او به نیکی یاد خواهند کرد به دلیل ثبت هامون و یگان برتر شدن در سال94 و... تا امروز با اثبات توانایی های خودش به استان مرکزی برگشت استانی که قطب صنعت کشور است و از نظر محیط زیست بسیار حساس با وجود کارخانجات و نزدیکی به پایتخت،
تبریک به دکتر محمودی و همه هم استانیها و ارزوی موفقیت روز افزون برای ایشان.
نقل قول کردن
#6 گراو 1395-10-21 22:10
تبریک به دکتر محمودی جوانترین مدیرکل محیط زیست تاریخ کشور مسروریم و به خود می بالیم با داشتن همچین بزرگانی در استان موفق باشی مثل همیشه به امید روزیکه در جایگاهی بالاتر از این ببینمت چون لیاقتشو داری
نقل قول کردن
#7 احمد اسماعیلی 1395-10-21 22:34
متاسفم که لرستان قدر نیروهای باسواد و با لیاقت را ندارد و استانهای دیگر باید از وجود آنها استفاده کنن!آرزوی موفقیت دارم برای دکتر محمودی این لرستانی غیور
نقل قول کردن
#8 احمد اسماعیلی 1395-10-21 22:35
آرزوی موفقیت دارم برای دکتر محمودی این لرستانی غیور و فرزند لرستان
نقل قول کردن
#9 مهدی گراوند 1395-10-21 22:35
جناب آقای دکتر محمودی
انتصاب شایسته حضرتعالی را به عنوان مدیر کل محیط زیست استان مرکزی تبریک گفته،و از خداوند منان برای شما موفقیت روز افزون و سرافرازی را خواستارم،و امیدوارم که با تدبیر و درایت همیشگی خویش ،بار دیگر برگ زرینی بر افتخارات خویش و استان لرستان بیفزایی.
نقل قول کردن
#10 علی 1395-10-21 23:31
انشاالله موفق باشن ..
ما هم افتخار می کنیم به چنین فرزندان .دلیر و مدیر
انشاالله ایشون منجی زاگرس بشن
انشااللله
نقل قول کردن
#11 مکران 1395-10-22 10:47
Saeid:
تبریک به دکتر محمودی بابت پست جدید من به نمایندگی از تمام مردم سیستان وبلوچستان تشکر میکنم از زحمات جنابعالی در مسند محیط زیست این استان و جان دادن به پیکر نیمه جان محیط زیست این خطه به امید موفقیت روز افزون جنابعالی و تمامی مسئولین زحمت کش.
نقل قول کردن
#12 فرمان پور 1395-10-22 11:58
باسلام
بنده نیز انتصاب بجا و شایسته دکتر محمودی را به ایشون و جامعه محیط زیست تبریک عرض میکنم. دکتر محمودی فردی لایق ،شجاع و نترس می باشند و کارنامه خوبی در حوزه محیط زیست دارند.
نقل قول کردن
#13 مرادی 1395-10-22 12:51
تبریک به استاد گرامی جناب دکتر محمودی افتخار میکنم که شاگرد شخص با سواد و با دانش و توانمند بوده ام و بعد از چندین سال از گذشت آن دوران هنوز هم در ذهن من و خیلی دوستانم به عنوان بهترین استاد نقش بسته ای موفق و پیروز باشی
نقل قول کردن
#14 ساکی 1395-10-23 16:33
با عرض تبریک به دکتر محمودی ، که یکی از سرمایه های انسانی استان و کشور در حوزه مدیریتی هستند.
آرزوی توفیقات روز افزون برای استاد عزیز...
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا