یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

نمایشگاه تخصصی کتاب و نرم‌افزار علوم قرآنی و معارف اسلامی لرستان افتتاح شد.
به گزارش پایگاه خبری یافته، دومین نمایشگاه تخصصی کتاب و نرم‌افزار علوم قرآنی و معارف اسلامی استان لرستان، دوشنبه، ١٣ دی‌ماه، با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان، جامعه قرآنی استان، هنرمندان و دیگر مسئولان استانی افتتاح شد.
دبیر اجرایی هفته قرآن و عتر لرستان در این رابطه گفت: این نمایشگاه از بخش‌های مختلف کتب علمی و فقهی در زمینه‌های قرآنی و معارف اسلامی، کتب کودک و نوجوان و بخش‌های فرهنگی، تشکیل شده است.
"منصور احمدی" با اشاره به اینکه ٥ هزار عنوان کتاب و نرم‌افزار با موضوعات قرآنی در این نمایشگاه ارائه می‌شود، عنوان کرد: کتاب، نرم‌افزار و محصولات فرهنگی در این نمایشگاه با ٣٠ تا ٤٠ درصد تخفیف ارائه خواهد شد.
وی با اشاره به برپایی نمایشگاه کتاب در مجتمع فرهنگی هنری ارشاد خرم‌آباد، ادامه داد: نمایشگاه کتاب و نرم‌افزار علوم قرآنی و معارف اسلامی تا ٢٥ دی‌ماه از ساعت ٩ صبح تا ٨ شب آماده ارائه خدمات به علاقه‌مندان به کتاب است.
     
لزوم استفاده از فناوری روز در جهت ترویج معارف دینی
معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان در آیین افتتاحیه‌ی نمایشگاه تخصصی کتاب و نرم‌افزار قرآنی استان لرستان، گفت: قطعاً برگزاری این‌گونه نمایشگاه‌ها و همایش‌ها و استفاده از تکنیک‌های روز می‌تواند در جهت آشنا کردن جوانان ما با معارف اسلامی و دینی بسیار تأثیرگذار باشد.
"حبیب‌الله خجسته‌پور" گفت: امروزه با توجه به اینکه ابزار و روش‌های مختلفی در جهت معرفی پدیده‌های مادی و معنوی در دنیای کنونی وجود دارد، ما نیازمند آن هستیم که برای معرفی معارف اصیل دینی و به خصوص کتاب آسمانی و انسان‌ساز قرآن کریم که چراغ راه ماست از همه‌ی این ابزار و روش‌ها استفاده کنیم.
وی افزود: ما در حوزه‌ی فعالیت‌های فرهنگی و دینی نیازمند این هستیم که با مخاطب شناسی و آسیب‌شناسی، نسبت به برنامه‌ریزی اقدام کنیم چرا که باید متوجه باشیم با چه ابزار و روش‌های می‌توانیم بیشترین تأثیر را بر روی مخاطبان جوان و نوجوان داشته و نیازهای آنان را برطرف کنیم، این نکته‌ی بسیار مهمی است که باید مدنظر متولیان حوزه‌ی فرهنگ و هنر قرار گیرد.


نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا