یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری لرستان از کشف و ضبط ۲ دستگاه وانت نیسان حامل قاچاق چوب درختان بلوط در خرم‌آباد خبر داد.
به گزارش خبرنگار مهر، شیرزاد نجفی ظهر سه‌شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مأمورین یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان، حین گشت زنی در محدوده روستای «گوشه شهنشاه» و روستای «کمالوند» ۲ دستگاه وانت نیسان حامل قاچاق محصولات جنگلی را کشف و ضبط کردند.
وی افزود: پس از اخذ دستور قضایی، خودروهای حامل مواد مکشوفه توقیف و برای سیر مراحل قانونی و ضبط اموال مکشوفه به نقلیه اداره کل منابع طبیعی لرستان انتقال داده شدند.
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری لرستان ضمن هشدار جدی به متخلفان و قاچاقچیان چوب و محصولات جنگلی تصریح کرد: در برخورد با سودجویان و کسانی که برای تهیه زغال با قطع درختان جنگلی اقدام به تخریب عرصه‌های جنگلی می‌کنند، قاطعانه عمل خواهیم کرد.
نجفی حفاظت از منابع طبیعی را وظیفه‌ای همگانی دانست و افزود: شماره تلفن ۱۵۰۴ یگان امداد جنگل و مرتع به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی و رسیدگی به گزارش‌های مردمی در زمینه هرگونه تخلف در عرصه‌های منابع طبیعی است.

کشف دو محموله غیر مجاز چوب درختان بلوط در شهرستان خرم‌آباد

دیدگاه‌ها   

#1 جودکی 1396-10-20 21:28
هر درخت بلوط ۵۰ ساله ای حدود پانصد میلیون تومان قیمت دارد بعد مردم ما از زور فقر و جهالت این درخت ها را ذغال میکنند و گونی بیست هزار میفروشند
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا