یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای لرستان گفت: با ورود سامانه جدید بارشی به استان‌های غربی کشور، ۱۳ اکیپ راهداری به صورت ویژه در راه‌های استان لرستان مستقر شدند.
آماده باش ۱۳ اکیپ ویژه راهداری در نقاط برف‌گیر استانبه گزارش یافته، حبیب جمشیدی گفت: هم‌زمان با ورود سامانه جدید بارشی و احتمال وقوع برف در بخش‌هایی از استان، تمام کارکنان راهداری آماده خدمت‌رسانی به مردم هستند.
وی افزود: با توجه به پراکنش بارش‌ها، ۱۳ راهدارخانه استان در آماده‌باش کامل بسر می‌برند و ۱۵۰ نیروی راهداری در قالب ۱۳ اکیپ با بهره‌گیری از ۱۰۰ دستگاه ماشین‌آلات سبک و سنگین به طور ویژه در راه‌های استان مستقر شده‌اند.
جمشیدی گفت: در حال حاضر ۲۹ راهدارخانه فعال در استان لرستان وجود دارد و بیش از ۱۰ هزار تن شن و ۵ هزار تن نمک برای عملیات برف‌روبی و یخ‌زدایی در انبارها ذخیره شده است.
وی ضمن توصیه به هم استانی‌های عزیز برای پرهیز از سفرهای غیرضروری، تأکید کرد: رانندگان هم استانی با رعایت نکات فنی و ایمنی، همراه داشتن زنجیر چرخ و دیگر وسایل ایمنی و همچنین رانندگی با سرعت مطمئنه، موجبات سفری ایمن را برای خود و دیگران فراهم نمایند.

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا