یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

رئیس کل بانک مرکزی گفت: مبلغ ۱۰ درصدی که از سپرده‌گذاران زیر ۲۰۰ میلیون تومان کاسپین کسر شده بود، در حال بازپرداخت به سپرده‌گذاران است.
به گزارش یافته، "ولی‌الله سیف" در گفت‌وگو با خانه ملت، در تشریح آخرین وضعیت سپرده‌گذاران کاسپین گفت: بر اساس آخرین تصمیم مبلغ 200 میلیون تومان به تمامی سپرده‌گذاران اعم از سپرده‌گذارانی که زیر 200 میلیون تومان و بیش از این ارقام سپرده‌‌گذاری کرده‌اند پرداخت شود.
 
پرداخت 10 درصد کسر شده از سپرده‌گذاران زیر 200 میلیون تومان کاسپین
رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه مبلغ 10 درصدی که از سپرده‌گذاران زیر 200 میلیون تومان کسر شده بود در حال بازپرداخت به سپرده‌گذاران است، افزود: در حال حاضر شعب کاسپین با خطوط اعتباری که بانک مرکزی باز کرده است، پاسخگوی سپرده‌گذارانی هستند که برای دریافت سپرده خود مراجعه می‌کنند و به تدریج تمامی سپرده‌گذاران را در نظر می‌گیرد.
وی ادامه داد: مابقی سپرده مشتریان که بالای 200 میلیون تومان سپرده‌گذاری کرده‌اند پس از شناسایی اموال جدید پرداخت می‌شود.
 
بررسی صورت‌های مالی موسسه مالی – اعتباری فرشتگان در دستگاه قضا
سیف با بیان اینکه قوه قضائیه از طرق مختلف تلاش می‌کند تا با بررسی صورت‌های مالی موسسه مالی – اعتباری فرشتگان شناسایی کند که دارایی‌های ایجاد شده در چه مسیری قرار گرفته است، یادآور شد: قوه قضائیه بررسی می‌کند که آیا دارایی‌ها بدون حق به افراد دیگر منتقل‌شده یا خیر و دارایی‌هایی که شناسایی کند باز می‌گرداند و ظرفیت جدیدی برای پرداخت سپرده مشتریان ایجاد می‌شود.
 
تصمیمات جدید درباره تعاونی وحدت و افضل توس
رئیس کل بانک مرکزی تصریح کرد: جلساتی به صورت منظم با نمایندگان سران سه قوه برگزار می‌شود که یکی از تصمیمات جدید در این جلسات درباره تعاونی وحدت و افضل توس بود که پیش‌بینی شده تا مبلغ صد میلیارد تومان پرداخت شود که البته هنوز تصمیم نهایی در این خصوص گرفته نشده است، البته سپرده مشتریان تا 3 میلیون تومان پرداخت شده و حدود 76 درصد مشتریان این تعاونی‌ها تسویه حساب شده‌اند.


دیدگاه‌ها   

#1 دریکوند 1396-08-23 22:49
دست سیف هم تو خورجین مدیران تعاونی وحدت است
نقل قول کردن
#2 محمد سپرده گذار آرمانی 1396-08-24 00:02
لطفا تصمیم نهایی رو بگیرین ما مشکل داریم 7ماهه منتظریم
نقل قول کردن
#3 حمیدت 1396-08-24 06:53
چرا تلگرام از دسترس خارج شده :o :-*
نقل قول کردن
#4 شهروند 1396-08-24 08:11
خداوند از حق الناس نميگذره،تا كي بايستي صبر كرد......
نقل قول کردن
#5 حسین سپرده گذار آرمان 1396-08-24 09:39
من به پولم شدید نیاز دارم صبرم از بین رفته
نقل قول کردن
#6 شهروند 1396-08-25 20:31
تو رو خدا فکری به حال کسانی که توی این موسسات حساب مشترک داشتند کنید .چون این سپرده ها رو پرداخت نمی کنند .نمی دونم چی توی کله اشونه.مادرم پیر زنی است که نمی تونه بره بانک حق برداشت واریز حسابش رو به من داده ولی حساب به اسم خودشه ولی میگن این حساب مشترک هست واردات نمی کنیم گناه ما چیه
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا