یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

مدیرعامل شرکت گاز لرستان گفت: گازرسانی به 229 روستای استان لرستان در حال انجام است.
به گزارش پایگاه خبری یافته، حشمت اله شمس خرم‌آبادی با بیان این که در 6 ماه نخست سال جاری طرح گازرسانی به 95 روستای استان به بهره‌برداری رسیده، افزود: در حال حاضر گازرسانی به 229 روستای استان در حال اجرا می‌باشد.
وی افزود: با گازرسانی به این روستاها حدود 11 هزار خانوار از نعمت گاز بهره‌مند خواهند شد.
مدیرعامل شرکت گاز لرستان خاطرنشان کرد: در حال حاضر هزار و 88 روستای استان از نعمت گاز بهره‌مند هستند که حدود 700 روستا از این تعداد در دولت تدبیر و امید از نعمت گاز بهره‌مند شدند.
شمس خرم‌آبادی اظهار داشت: سال 95 شرکت گاز لرستان توانست 223 روستای استان را از نعمت گاز بهره‌مند نماید که در تاریخ شرکت گاز لرستان بی‌سابقه بود.
وی تصریح کرد: در حال حاضر بیش از 99 درصد جمعیت شهری استان از نعمت گاز بهره‌مند هستند و 75 درصد جمعیت روستایی نیز از گاز استفاده می‌کنند که طی امسال و سال آینده با گازرسانی به شمار بیشتری از روستاهای استان این رقم از حد استاندارد کشوری فراتر خواهد رفت.
مدیرعامل شرکت گاز لرستان یادآور شد: در سال‌های اخیر شرکت گاز لرستان تلاش وافری برای توسعه گازرسانی به نقاط مختلف استان ازجمله روستاها انجام داده و این روال در سال‌های آتی نیز ادامه خواهد داشت.

دیدگاه‌ها   

#1 همشهری 1396-07-20 23:11
با تشکر از مدیر عامل شرکت گاز استان وتلاش ایشان در جهت گاز رسانی سریع به استان خصوصا روستاهای استان که رضایت اکثریت مردم خصوصا مردم روستاهای دور دست را داشته میتوان گفت یکی از مدیران موفق استان بوده
نقل قول کردن
#2 کاکاشرف 1396-07-21 13:41
پس چرا کاکاشرف رو گازرسانی نمی کنید؟
گناه مردم اون منطقه چیه؟
نقل قول کردن
#3 امیر 1396-07-22 14:12
سلام لطفا روستای زیبای کاکارضا فراموش نشه حیف است درختان جنگلی جهت سوخت استفاده بشن؟
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا