یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس با تاکید بر ضرورت توسعه فعالیت‌های ورزشی در روستاها گفت: کمبود امکانات ورزشی در روستا از مهم‌ترین دلایل کم رغبتی به فعالیت ورزشی است.
به گزارش پایگاه یافته، "مجید کیان پور" در گفت‌وگو خانه ملت با تاکید بر ضرورت توسعه فعالیت‌های ورزشی در روستاها گفت: کمبود امکانات ورزشی در روستا یکی از مهم‌ترین دلایل کم رغبتی به فعالیت ورزشی بوده و لازم است وزارت ورزش و جوانان و دیگر نهادها و دستگاه‌های مرتبط به این موضوع توجه ویژه داشته باشند.
نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی برگزاری جشنواره‌های ورزشی به ویژه ورزش‌های بومی و محلی را یکی از مهم‌ترین راهکارهای ترویج ورزش در روستاها دانست و افزود: در روستاهای کشور ورزش‌های بومی و محلی مشترک زیادی وجود دارد که هر کدام به‌تنهایی می‌توانند دستمایه جشنواره‌ها و مسابقات متنوعی در سطح روستاهای کشور باشند.
نایب‌رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به کم هزینه بودن برگزاری بسیاری از ورزش‌ها به دلیل سادگی ذاتی آنان ادامه داد: شواهد نشان می‌دهد برگزاری اکثر ورزش‌های بومی و محلی به امکانات و تجهیزات خاصی نیاز ندارند و به همین دلیل نیز می‌توان جشنواره‌ها و مسابقات متنوعی را بر اساس ورزش‌های بومی مشترک به شکل سالانه در سطح ملی و منطقه‌ای برگزار کرد.


دیدگاه‌ها   

#1 یوسف 1396-06-21 13:09
اقای کیانپور پیگیر مطالبات مالباختگان موسسه آرمان باشید
نقل قول کردن
#2 فیروز ازدورود 1396-06-21 13:13
اقای کیانپورکرباسیان وزیر اقتصاد و امور دارائی و اقای سیف رییس کل بانک مرکزی را بخاطر مالباختگان موسسه آرمان استیضاح کن
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا