یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

مدیرکل آموزش‌ و پرورش استان لرستان گفت: از ۱۵ خردادماه سال جاری تا پایان روز 19 شهریورماه تعداد 44 هزار و 201 مسافر در قالب 11 هزار و 615 خانوار در مراکز اسکان آموزش و پرورش لرستان پذیرش شدند.
به گزارش یافته، خدانظر دریکوند به تجهیز 42 آموزشگاه در قالب 420 کلاس برای اسکان مسافران تابستانی اشاره کرد و گفت: آموزش و پرورش از تمام ظرفیت‌های موجود خود استفاده کرده تا مسافران تابستانی اقامت خوبی توأم با آرامش و رفاه نسبی در لرستان تجربه کنند.
وی در ادامه به آمادگی 6 مرکز آموزشی رفاهی معلم در سطح استان اشاره کرد و افزود: تعداد 15 هزار و 699 مسافر در قالب 4 هزار و 470 خانوار هم در مراکز آموزشی رفاهی معلم پذیرش شده است.
دریکوند در پایان سخنان خود به جاذبه‌های گردشگری لرستان اشاره کرد و گفت: طبیعت 4 فصل و مصفای لرستان با جاذبه‌های بکر و طبیعی ظرفیت خوبی را برای جذب گردشگران از اقصی نقاط کشور فراهم می‌کند که باید از این فرصت برای تبدیل استان به مقصد گردشگران استفاده کرد.

دیدگاه‌ها   

#1 سپهر از خرم آباد 2638-12-03 14:34
لرستان با طبیعت 4فصل و هزاران جاذبه ی گردشگری هنوز در حسرت داشتن یک هتل5ستاره است!در کدام شهر مسافران را به طور رایگان در مناطق تفریحی اسکان می دهند؟فقط در خرم آباد!
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا