یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان گفت:  به واحدهای صنعتی لرستان تسهیلات 4 ساله برای نوسازی و بازسازی تجهیزات پرداخت خواهد شد.
http://yaftenews.ir/images/95/95-7/razani-bakhtyar.jpgبه گزارش پایگاه خبری یافته، "بختیار رازانی" صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: همه واحدهای کوچک و متوسط مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی که نیاز به بازسازی و نوسازی خطوط تولید خود دارند می‌توانند بر اساس سیاست‌های ابلاغی ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی و در راستای ارتقاء توان تولید ملی پرداخت تسهیلات به واحدهای کوچک (زیر ۵۰ نفر شاغل) تا سقف ۱۰۰ میلیارد ریال و بنگاه‌های متوسط (بین ۵۰ تا ۱۰۰ نفر شاغل) تا سقف ۶۰۰ میلیارد ریال و بنگاه‌های بزرگ (بالای ۱۰۰ نفر شاغل) تا سقف ۱۵۰ میلیارد ریال تسهیلات با نرخ سود عقود مشارکتی مصوبه شورای پول و اعتبار دریافت کنند.
وی افزود: مدت‌زمان بازپرداخت این تسهیلات حداکثر ۴ سال شامل دوره تنفس و حداکثر یک سال برای دوره اجرا تعیین شده است که در مجموع از ۵ سال تجاوز نخواهد کرد.
رازانی اضافه کرد: همه واحدهای تولیدی، صنعتی، معدنی و صنوف تولیدی می‌توانند با مراجعه و ثبت‌نام در سایت بهین یاب درخواست خود را برای تعریف پروژه بازسازی و نوسازی و اعلام تسهیلات مورد نیاز اقدام کنند.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان گفت: این تسهیلات با هدف ارتقاء بهره‌وری انرژی، کاهش شدت مصرف، افزایش رقابت‌پذیری، توسعه صادرات و انتقال تکنولوژی پرداخت خواهد شد.
رازانی افزود: پایش اثر بخشی پرداخت تسهیلات مذکور از سوی کمیته نظارت متشکل از ارگان‌های مرتبط و مسئول انجام خواهد شد.

دیدگاه‌ها   

#1 بخشی زاده 1396-04-29 22:52
کدام صنعت؟ لرستان فقط یک صدم درصد صنعت ایران را در اختیار دارد و این برای دو میلیون لرستانی فاجعه است
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا