یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

مدیرکل تأمین اجتماعی استان به‌اتفاق دکتر بیرانوند نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی از شرکت داروسازی بهداشتی دکتر جهانگیر بازدید و از کارفرمای این شرکت به عنوان کارفرمای حامی کارگر و تعدادی از کارگران شرکت تجلیل کردند.
به گزارش یافته، نماینده محترم مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت تولید و ضرورت حمایت از کارفرمایان و نیروهای مولد استان گفت: در شرایط فعلی مطالبه اصلی مردم استان کار و اشتغال است و لذا می‌بایست ضمن حفظ شرایط فرصت‌های شغلی موجود و حمایت از کارآفرینان، در راستای سرمایه‌گذاری و ترغیب برای کارآفرینی و جذب نیروهای بیکار تلاش کرد.
بیرانوند افزود: برخی کارفرمایان به نیروی انسانی شاغل در واحدها به‌عنوان سرمایه‌ای ارزشمند نگاه می‌کنند و با ایجاد فضایی مبتنی بر آرامش و رفاه شرایطی مطلوب را برای تولید ایجاد می‌کنند لذا ضرورت دارد از این طیف از کارفرمایان حامی کارگر همواره قدردانی نماییم.
شهنار حمزه لوی مدیرکل تأمین اجتماعی استان با اشاره به اینکه بیش از 23 هزار واحد کارگاهی فعال و نیمه فعال در استان تحت پوشش تأمین اجتماعی قرار دارد گفت: نیروهای مولد و کارگران شرکت‌های تولیدی و صنعتی استان از سرمایه‌های ارزشمند کارفرمایان محسوب می‌شوند که باید در جهت صیانت از آنان و حفظ حقوق همه‌جانبه این قشر زحمتکش جامعه کوشا باشیم و از طرفی کارفرمایان و صاحبان تولید و صنعت به واسطه ایجاد اشتغال و فرصت‌های شغلی مناسب و پایدار باید موردتکریم قرار گیرند و قشر کارگر نیز به‌عنوان بازوهای توانمند در خدمت کارفرمایان و امر تولید باشند.
در این بازدید تعدادی از کارگران ساعی و پرتلاش شرکت داروسازی دکتر جهانگیر با اهداء لوح سپاس و با حضور فرزند شهید زنده سید نور خدا موسوی مورد تجلیل قرار گرفتند.

دیدگاه‌ها   

#1 موسوی 1396-04-22 19:46
چرا دانشگاه علوم پزشکی لرستان دانشکده توان بخشی و دانشکده تغذیه ندارد؟
نقل قول کردن
#2 احسان 1396-04-23 16:53
به نقل از موسوی:
چرا دانشگاه علوم پزشکی لرستان دانشکده توان بخشی و دانشکده تغذیه ندارد؟

حضرت عباسی چه ربطی داره
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا