یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

رئیس ستاد انتخابات استان گفت: در چهارمین دوره انتخابات شوراها 7 هزار و ۵۸۶ داوطلب با یکدیگر رقابت کردند اما در این دوره 7 هزار و ۸۱۵ نفر با یکدیگر رقابت می‌کنند.
به گزارش پایگاه خبری یافته، ‌ "حبیب‌الله خجسته پور" در جمع خبرنگاران اعلام کرد: یک هزار و ۷۶۶ شعبه اخذ رأی شهری و روستایی برای جمع‌آوری آراء مردم لرستان در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا در نظر گرفته شده است..
وی با اعلام این‌که ۲۶ هزار نفر عوامل اجرایی، نظامی، انتظامی، بازرسی با همراهی هیئت‌های نظارت کار برگزاری انتخابات را بر عهده دارند گفت: 566 شعبه الکترونیکی برای جمع آوری آراء مردم در شهرهای خرم‌آباد، بروجرد، کوهدشت، دورود، الیگودرز و نورآباد در نظر گرفته شده است.
وی در پایان اعلام کرد: در این دوره از انتخابات 37 هزار نفر رأی اولی هستند.
دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان 29 اردیبهشت ماه در سراسر کشور برگزار می‌شود.

دیدگاه‌ها   

#1 کوشکی 1396-02-30 08:43
سلام مردم الحمدالله شور وشعف خوبی دارن ومسئولین هم باید قدربدانند .متاسفانه روزگذشته شاهد حضور خوب مردم و گاهی کوتاهی مسئولین انتخابات دراستان بودیم که خدای نکرده ایت شور وشعف را به ناامیدی ویاس تبدیل کرد.
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا