یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

جانشین فرمانده یگان‌های ویژه ناجا گفت: تأمین امنیت انتخابات و ایجاد آرامش برای رأی دهندگان از اهداف مهم قرارگاه عملیاتی ظفر است.
به گزارش پایگاه خبری یافته، سردار"حبیب اله جان نثاری" در نشست قرارگاه ظفر فرماندهی انتظامی استان لرستان، اظهار داشت: تمهیدات لازم توسط این قرارگاه عملیاتی در فضایی کاملاً امن برای استان‌های سراسر کشور جهت حضور پر رنگ آحاد مردم در پای صندوق‌های رأی اندیشیده شده است.
وی با اشاره به اینکه مهم‌ترین دستاورد و ارمغان قرارگاه ظفر، ایجاد آرامش برای رأی دهندگان است، عنوان کرد: یگان ویژه همچون گذشته تمام توان خود را برای تأمین امنیت انتخابات و برگزاری این مهم به دور از حاشیه و ایجاد آرامش به کار خواهد گرفت.
جانشین فرمانده یگان ویژه ناجا با بیان اینکه کنترل و نظم بخشی این مأموریت محصول کار جمعی همه کارکنان در نیروی انتظامی است، افزود: امنیت انتخابات و ایجاد آرامش برای رأی دهندگان، ضامن سلامت و مشارکت حداکثری مردم است؛ این امنیت، قدرت و صلابت نظام مقدس جمهوری اسلامی در پی خواهد داشت.
وی تصریح کرد: یگان ویژه در این مأموریت با بهره گیری از نیروهای آموزش دیده، مؤمن و متعهد در کنار تجهیزات نوین و پیشرفته و با برنامه ریزی دقیق و مدون خود آماده برقراری نظم و امنیت کامل این مأموریت مهم خواهد بود.
این مقام انتظامی بیان داشت: نیروهای یگان ویژه در همه حال آمادگی لازم برای برگزاری امنیت و آرامش و برخورد با ناهنجاری را دارند و از مدت‌ها قبل از انتخابات نسبت به ارتقاء آمادگی رزمی، عملیاتی و آمادگی بصیرتی خود اقدام کرده است؛ در این راستا، از ابتدای سال جاری نیز آموزش به دیگر واحدهای نیروی انتظامی در سراسر کشور را دستور کار خود قرار داده است.
جانشین فرمانده یگان‌های ویژه ناجا افزود: آنچه که مربوط به نیروی انتظامی و یگان‌های ویژه ناجا در عرصه انتخابات است، برگزاری امنیت انتخابات در فضایی همراه با آرامش برای رأی دهندگان است که از مدت‌ها قبل، نسبت به تحقق این مهم، برنامه ریزی‌های لازم صورت گرفته است.
 سردار جان نثاری با اشاره به حضور گسترده مردم در انتخابات، اذعان کرد: علیرغم تمامی تلاش‌های دشمنان نظام مبنی بر عدم شرکت مردم در انتخابات، به حول قوه الهی شاهد انتخابات پرشوری خواهیم بود و مردم با حضور خود در پای صندوق‌های رأی، دشمنان را بار دیگر مأیوس و ناامید خواهند کرد.

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا