یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

رئيس كل دادگستري استان با بيان این‌که تأمین امنيت و برقراري عدالت هدف پليس و دستگاه قضا است گفت: زحمات و تلاش پليس در راستاي تأمین امنيت ستودني است.
به گزارش پایگاه خبری یافته، "جعفر بدري " در ديدار با سردار "قنبري" فرمانده انتظامي لرستان در ستاد فرماندهي با اشاره به این‌که اقتدار نيروهاي مسلح ستودنی است گفت: امروز با وجود پليس، مشكلي در بحث انتظامي و امنيتي نداريم.
 وي با تقدير و تشكر از تلاش مؤثر فرمانده انتظامي استان برای تأمین امنيت جامعه گفت: نيروي انتظامي پشتيبان خوبي براي دستگاه قضا است و امروز تعامل پليس و دستگاه قضا موجب آرامش و امنيت در جامعه شده است.
رئيس كل دادگستري استان افزود: آنچه براي پليس و دستگاه قضا مهم است، برقراري عدالت در بين مردم است.
وی با بيان این‌که ما بايد امنيت را براي مردم به ارمغان بياوريم تصريح كرد: مردم از نيروي انتظامي و دستگاه قضا، انتظارات زيادي دارند و ما نيز در راستاي خواسته مردم نسبت به تأمین امنيت، پيشگيري از وقوع جرائم و مبارزه با ناهنجاری‌ها بايد توجه ويژه داشته باشيم.
 بدري با اشاره به این‌که ملاك براي ما اجراي قانون است، گفت: نيروي انتظامي مورد اعتماد مردم بوده و از اين بابت شکرگزار خداوند هستیم.
وي از تدابير سردار "قنبري" فرمانده انتظامي استان در راستاي ساماندهي و بكار گيري صحيح كاركنان در حوزه انتخابات تقدير و تشكر كرد.
 شایان ذکر است، در ابتداي اين جلسه نيز سردار "قنبري" از حضور رئیس‌کل دادگستري استان و هيئت همراه و همكاري و تعامل دستگاه قضا با نيروي انتظامي تقدير و تشكر كرد.
 

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا