یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

در پی حمله مسلحانه افراد ناشناس به یک کلانتری در اهواز دو مأمور جان بر کف کشته شدند.
به گزارش پایگاه خبری یافته، حمله مسلحانه افراد ناشناس به یک کلانتری در اهواز منجر به شهادت 2 تن از ماموران جان برکف و حافظان امنیت و آرامش و مردم در فرماندهی انتظامی شهرستان اهواز شد، که یکی از کشته‌شدگان ستوان‌سوم علی بخش حسنوند از ماموران شجاع لرستانی است.
بر اساس این گزارش بامداد دوشنبه و رأس ساعت یک بامداد، تعدادی شرور مسلح با حمله به نگهبان درب ورودی کلانتری ۲۲ مجاهد اهواز و درگیری مسلحانه باعث به شهادت رسیدن  و مجروح شدن تعدادی از پرسنل کلانتری شدند.
در این درگیری سرباز حسین آلبوبالد و گروهبان‌یکم مسلم یادگاری مجروح و ستوان دوم علی بخش حسنوند از لرستان و گروهبان‌یکم عزیزاله بهمنی طی برخورد گلوله به سر به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.
از لحظه اولیه تلاش جهت شناسایی و دستگیری ضاربان آغاز شده است.
 
پیکر شهید والامقام "علی بخش حسنوند" امروز تشییع می‌شود
مراسم تشییع پیکر این شهید ظهر روز سه‌شنبه مورخ ۲۶ اردیبهشت، ساعت ۱۴ از ستاد فرماندهی نیروی انتظامی برگزار و در آرامستان حضرت امام جعفر صادق(ع) واقع در روستای «رباط نمکی» خاکسپاری می‌شود.دیدگاه‌ها   

#1 اکبر-ظ 1396-02-26 07:43
تسلیت به خانواده مامور فداکار .عوامل و مزدوران کشور ???در استانه انتخابات قصد ایحاد نا امنی در خاک جمهوری اسلامی را دارند .
نقل قول کردن
#2 رسول 1396-02-26 10:29
تسلیت
نقل قول کردن
#3 علی 1396-02-26 16:50
انشالله خدا ازشون نگذره
نقل قول کردن
#4 ابراهیم آریاوند 1396-02-26 20:41
وقتی توشهرمون کارنیست مجبوریم بریم این شهرواون شهرواسه یه لقمه نون،این درحالیست که پتروشیمی خرم آبادپرازاصفهانی وترک هست ومابایدآواره باشیم
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا