یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

پیکر مطهر شهید گروهبان یکم «میثم میرزایی» که اخیرا در درگیری با سوداگران مرگ در رودخانه بهمن‌شیر غرق شد و به شهادت رسید، پیش از ظهر امروز با حضور مردم و مسئولان کوهدشت تشییع و در روستای قرعلیوند این شهرستان خاک‌سپاری شد.
به گزارش پایگاه خبری یافته، عصر روز دوشنبه هفته جاری (۲۸ فروردین‌ماه) در راستای اجرای طرح پاک‌سازی مناطق آلوده و ارتقای امنیت اجتماعی، مأموران کلانتری ۱۸ آبادان با همراهی مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر، به یکی از محله‌های شهرستان آبادان اعزام شدند که در حین عملیات یک سوداگر مرگ برای رهایی از دست مأموران به سمت رودخانه بهمن‌شیر فرار می‌کند.
گروهبان یکم شهید میثم میرزایی با شهامت اقدام به تعقیب متهم می‌کند، متهم پس از درگیری از موقعیت رودخانه برای فرار استفاده می‌کند که در نهایت تلاش شهید میرزایی برای دستگیری این سوداگر مرگ به سرانجام نرسید و این مامور وظیفه‌شناس در رودخانه بهمن‌شیر غرق شد.
پیکر مطهر این مامور وظیفه‌شناس که پیشتر به‌دلیل جزر و مد آب توسط گروه‌های غواص آتش نشانی، ارتش و نیروی دریابانی پیدا نشده بود، عصر روز چهارشنبه هفته جاری چند کیلومتر پائین‌تر از محل حادثه توسط اهالی یافت شد.
پیکر این شهید روز گذشته در مراسمی از آبادان تشییع و سپس به زادگاهش، کوهدشت منتقل شد.

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا