یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

نماینده مردم بروجرد و اشترینان به برخی ابهامات در مورد نحوه اخذ کمک مالی از وزارت کشور پاسخ داد .
http://www.yaftenews.ir/images/94/94-9a/boroojerdi1.jpgبه گزارش پایگاه خبری یافته، " علاءالدین بروجردی" به برخی ابهامات در مورد نحوه اخذ کمک مالی از وزارت کشور اظهار داشت: با توجه به وضعیت بحرانی شهرداری بروجرد دیداری با وزیر کشور داشتم و درخواستی مبنی بر تخصیص سه میلیارد تومان به عنوان مساعده را به صورت مکتوب مطرح کردم.
وی افزود: وزیر کشور ضمن تماس تلفنی با رئیس سازمان شهرداری‌ها به‌صورت مکتوب نیز دستور مساعدت دادند که تصویر آن در اختیار مردم بروجرد قرار گرفت.
نماینده مردم بروجرد و اشترینان ادامه داد: در ملاقات حضوری با آقای خندان‌دل (رئیس سازمان شهرداری‌ها) ایشان گفتند که ما به شهرهای بالای ۱۰۰ هزار نفر جمعیت نمی‌توانیم هیچ کمکی بکنیم اما با توجه به وضعیت خاص بروجرد دستور دادند که ۳۰۰ میلیون تومان به شکل نقدی تا پایان سال پرداخت شود و برای فروردین‌ماه نیز ۲ میلیارد تومان از سهمیه ارزش‌افزوده شهرداری بروجرد برای کاهش مشکلات به‌صورت یکجا پرداخت شود.
وی تأکید کرد: آن‌هایی که با الفبای کار اداری آشنا هستند می‌دانند که بین درخواست و تحقق آن فاصله وجود دارد. درخواست ما سه میلیارد تومان بود، آن‌ها گفتند نمی‌شود اما ما جلو رفتیم و نشد را شد کردیم، ۳۰۰ میلیون را به‌عنوان مساعده دریافت کردیم و آن ۲ میلیارد را برای ابتدای سال قطعی کردیم.
بروجردی در پایان اظهار داشت: برای اشترینان نیز که جمعیت کمتر از ۱۰۰ هزار نفر دارد توانستیم کمک بلاعوض ۶۰ میلیونی را برای امسال و حدود همین مقدار را برای سال بعد دریافت کنیم.

دیدگاه‌ها   

#1 کارگر شهرداری 1395-12-29 19:09
پس خرم آباد چی؟
کارگران شهرداری خرم آباد چیکار کنند ؟
آقای بیرانوند و ملکشاهی دقیقا کجایید؟
قبل انتخابات چه وعده هایی دادید؟
بعد انتخابات چیکار کردید؟
از ماست که برماست
دفعه دیگه تو انتخابات قبل رای تحقیق میکنم
نقل قول کردن
#2 اکبر-ظ 1395-12-30 07:47
بله شما می تونید هر کاری انجام بدیذ مثل تغییر مسیر کریدور بین المللی اراک -خرم اباد .
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا