یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی کشور گفت: پروژه پلی کلینیک پیشرفته شهرستان ازنا، هفته دولت سال 96 افتتاح می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری یافته، سید تقی نوربخش صبح امروز در بازدید از پروژه‌های درمانی استان که با حضور مدیران و مسوولان استان صورت گرفت، با بیان این مطلب، افزود: این مرکز درمانی دارای بخش‌های مختلفی اعم از اورژانس، رادیولوژی، آزمایشگاه و دیگر امکانات پیشرفته پزشکی می‌باشد.
وی خاطرنشان کرد: پیشرفت این پروژه بر اساس زمان‌بندی از پیش تعریف‌شده بوده است و طبق برنامه کار خود را ادامه می‌دهد.
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی کشور همچنین گفت: امروز از پروژه‌های در حال اجرای درمانی استان بازدید خواهیم کرد و روند پیشرفت آن‌ها را موردبررسی قرار می‌دهیم.
استاندار لرستان هم در این بازدید اظهار داشت: دولت تدبیر و امید در بخش، پروژه‌های درمانی نگاه ویژه‌ای به لرستان داشته است.
هوشنگ بازوند افزود: پروژه پلی کلینیک شهرستان ازنا از وضعیت پیشرفت مناسبی برخورد است که در هفته دولت سال 96 به بهره‌برداری می‌رسد.
 

دیدگاه‌ها   

#1 سردار 1395-12-27 14:20
آره نگاه بسیار ویژه ای داره !!
امروز اخبار ایستگاه راه آهن کرمانشاه رو دیدید چه زیبا ساخته شده و در حال ساخته؟ سرعت کار رو ديديد ؟ اینجا هم کاش کرمانشاه را الگو قرار بدن .
نقل قول کردن
#2 نعمتی 1395-12-28 15:13
به نقل از سردار:
آره نگاه بسیار ویژه ای داره !!
امروز اخبار ایستگاه راه آهن کرمانشاه رو دیدید چه زیبا ساخته شده و در حال ساخته؟ سرعت کار رو ديديد ؟ اینجا هم کاش کرمانشاه را الگو قرار بدن .

اومدن کرمانشاه رو کردن پایلوت استانهای زاگرس و غرب کشور , یعنی با ارتقای امکانات در کرمانشاه ، میخواهند اگر شما تا دیروز برای عمل و جراحی به تهران و اصفهان میرفتید حالا گردن کج کنید به سمت کرمانشاه!!! در حالیکه با افزایش جمعیت استان و تفاوت های فرهنگی بهتر است به مراکز استانها یکسری امکانات و زیر ساخت داده شود تا اینقدر کلانشهرها شلوغ و آلوده نباشند.
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا