یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

 
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: جنگ صدام، تهدیدات داعش و جنگ۳۳ روزه را دیپلماسی انقلابی خاموش کرد؛ این لیبرال‌ها و محافظه‌کارها هستند که شعله جنگ را در منطقه روشن کرده‌اند.
به گزارش پایگاه خبری یافته، محسن رضایی، روز گذشته در سالن همایش های اداره جهاد کشاورزی شهرستان خرم آباد، در جمع صدها تن از اساتید، متخصصان و نخبگان بسیجی لرستان با تبریک میلاد حضرت فاطمه زهرا (س)گفت: بسیجیان و پاسداران ما در زندگی خود انتخاب بزرگی به نام ایثار انجام داده اند. آنها اسلام و مردم را بر خود ترجیح داده اند و از منافع شخصی برای منافع ملی عبور کرده اند و این سرچشمه جوشان انقلابی گری ماست.
فرمانده سپاه پاسداران در دوران دفاع مقدس با تجلیل از حماسه‌آفرینی مردم استان لرستان گفت: لرهای لرستان با اسلام به‌پیش آمده‌اند و قطعاً می‌توانند با انگیزه و علاقه، اقتصاد این منطقه را سامان بدهند. همان‌طور که لشکر حضرت ابوالفضل (ع) بارها دل به دریا زد و دل امام را شاد کرد. در شب عملیات کربلای چهار لشکر ۵۷ وارد معبری شد که می‌توانست تا دل جبهه دشمن برود. ده دوازده روز بعد از همان مسیر، عمل کردند و دروازه‌های جبهه را گشودند. امروز هم نیاز به همان معبرها برای فتح عرصه‌های جدید را داریم. به‌خصوص که راه‌های بزرگی در سیاست و دفاع بازشده است. سربازان ما اکنون در سواحل مدیترانه‌اند و موشک‌های ما با برد بالا و دقیق ساخته می‌شوند. اما انقلاب هنوز در چرخه کشاورزی، صنعت، خودروسازی و فناوری، میدان و فرصت پیدا نکرده ، و بنابراین باید به‌پیش روی خود ادامه بدهیم.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: باید در میادینی که انقلاب جلو رفته، تکلیف خود را شناسایی کنیم. باید به منطقه پیرامونی‌مان نظم بدهیم. سوریه را تقویت کنیم. عراق را نظم ببخشیم و از برقراری امنیت فراتر برویم تا ایران منطقه‌ای را با دیپلماسی انقلابی تشکیل دهیم.
رضایی با تأکید بر ضرورت تشکیل مجلس و دولت و دستگاه‌های انقلابی ادامه داد: دیپلماسی انقلابی به دنبال خاموش کردن جنگ است. جنگ صدام، تهدیدات داعش و جنگ۳۳ روزه را دیپلماسی انقلابی خاموش کرد. این لیبرال‌ها و محافظه‌کارها هستند که شعله جنگ را در منطقه روشن کرده‌اند. در دیپلماسی انقلابی هم نرمش قهرمانه و هم سیلی عبرت وجود دارد تا عده‌ای نیایند و با رفتارهای ماجراجویانه از امنیت ایجادشده سو استفاده کنند.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: ما باید راه انقلاب را در عرصه‌هایی که به آن‌ها ورود پیدا نکرده باز کنیم تا مردم طعم ارزش‌های انقلاب را در معیشت و اقتصاد خود بچشند. باید سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری را در همه عرصه‌ها اجرایی کنیم تا شاهد تحول و پیشرفت باشیم. اگر انقلاب در اقتصاد ما وارد شده بود، الآن در کنار مستشاران، تجار ما نیز در سوریه و عراق و کشورهای اسلامی، فعال بودند. باید مردم را باارزش‌های انقلابی وارد اقتصاد کرد تا جوانان ما، ایران را آباد کنند. مردم لرستان اگر موردحمایت قرار بگیرند، یک اقتصادی با قدرت خواهند ساخت و شهرها و روستاهای این استان را آباد خواهند کرد.
وی تشکیل ایالت‌های اقتصادی با روحیه انقلابی و اقتصاد مقاومتی را گامی مؤثر برای اصلاح اقتصاد کشور و مردمی کردن آن دانست و گفت : با سازمان دولتی نمی‌توان کاری کرد؛ چرا که اقتصاد را مردم و پیشگامان اقتصادی که همان متخصصان متعهد هستند، می‌توانند متحول کنند. البته موانعی هم وجود دارد و باید اختیار لازم را برای مردم قائل شد. همچنان که در جنگ هم مردم با کنار زدن موانعی که آقای بنی‌صدر ایجاد کرده بود، موفق شدند و از سال دوم جنگ شاهد فتح الفتوح بودیم.
رضایی تصریح کرد: آتش‌سوزی قطار در مسیر مشهد، توقف چندین ساعته هواپیمابر روی باند فرودگاه، تحصن جانبازان و اعتراض بازنشستگان نیروهای مسلح و شرمندگی مردان این سرزمین در مقابل خانواده‌هایشان در شان جمهوری اسلامی نیست و این نشان می‌دهد که اشکالی هست؛ بنابراین دوستداران انقلاب اسلامی به صحنه بیایند و منتظر کارت دعوت نباشند.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: امروز یکپارچه‌سازی و ارتباط، نیاز واحدهای اقتصادی ماست. از تولید تا عرضه و بازاریابی، را متخصصین انقلابی می‌توانند سامان بدهند تا بازارهای بین‌المللی را از آن خود کنیم.
در ابتدای این برنامه سردار کشکولی فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان، ضمن ارائه گزارشی از فعالیت مجمع بسیجیان استان لرستان، حضور دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام را در جمع نخبگان و بسیجیان این استان خوش‌آمد گفت.
 
بازدید محسن رضایی از مجتمع کشت و صنعت لرستان
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، بعد از ظهر چهارشنبه 25 اسفند از مجتمع کشت و صنعت استان لرستان بازدید کرد.
محسن رضایی،در  سفر به لرستان، از مجتمع کشت و صنعت لرستان بازدید کرد. رضایی،  در اين برنامه از گلخانه های صنعتی و تاکستان های مجتمع کشت و صنعت بازدید كرد. هوشنگ بازوند، استاندار لرستان  و جمعي از مسؤولان استان در اين بازديد دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام را همراهي مي كردند.

دیدگاه‌ها   

#1 محمدآریان 1395-12-27 00:20
همه مزیت های لرستان رو می دانند بخش خصوصی درمناطق برخوردارفعالیت می کنندنه مناطق محروم نگه داشته شده لذا درمناطق محروم نگه داشته شده دولت وسازمانها ونهادی حکومتی بایستی دست بکارشوند40سال ازعمرانقلاب گذشت پس کی چهره محرومیت ازدیارلرستان برچیده خواهدشود
نقل قول کردن
#2 اکبر-ظ 1395-12-27 07:32
واقعیت این است که وضعیت اشتغال و معیشت مردم خوب نیست و این مشکل فقط به گردن دولت فعلی نیست .
نقل قول کردن
#3 ارتش سبز لرستان 1395-12-27 08:06
پایار لور.زنه بووه لرستانات
نقل قول کردن
#4 کوکلا 1395-12-27 14:54
البته بنده از جزیئات طرح فدرالیسم اقتصادی اطلاع ندارم ولی هر چه هست باید به وضعیت فعلی استان ها توجه شود و این سؤال مطرح شود که ایا همه استان ها از نظر زیر ساخت های توسعه و درامد سرانه در یک سطح هستند ؟ ابتدا این تعادل باید برقرار شود و بعد استقلال اقتصادی داده شود مثلا استانی مثل اصفهان که سالیان سال از بودجه ملی استفاده کرد و امکانات بسیار وسیع در اختیار دارد و درآمد سرانه آن دوازده برابر لرستان است باید گفت شما از الان مستقل هستید و هرچه درآمد دارید و هزینه هایتان برای خودتان باشد و در مقابل استانی لرستان که زیر ساخت مناسب ندارد مطمئن باشید درآمدی هم نخواهد داشت و استان خوزستان که درآمد کل کشور از نفت است را می توان مستقل کرد ؟پس زمینه ایجاد استقلال اقتصادی ایجاد تعادل بین استان ها طی یک برنامه حساب شده چندین ساله امکان پذیر است در غیر اینصورت ظلم مضاعف به استان های محروم است
نقل قول کردن
#5 رضا 1395-12-28 08:16
جوانان بیکار و گرسنه اند. فکری نو باید کرد ...
نقل قول کردن
#6 شاهد 1395-12-28 10:02
هم موقع انتخابات شد اين اومد
نقل قول کردن
#7 ملکیان 1395-12-28 15:18
هر چهار سال یکبار دکتر محسن رضایی در انتخابات شرکت میکند. او افکار خوبی دارد. مثل طرح فدرالیسم اقتصادی. اگر این طرح عملیاتی شود آنوقت به ارزش استانهای لرنشین پی خواهید برد. اما نمی گذارند
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا