یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

مدیر کل امور اداری سازمان تامین اجتماعی از استخدام پیمانی نیروی انسانی مورد نیاز در استان‌های سمنان و لرستان در سال جاری خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری یافته،" سید حسین حسینی آذرنوشان" با اعلام این خبر گفت: سازمان تامین اجتماعی به منظور راه‌اندازی درمانگاه ایوانکی و تکمیل کادر درمانگاه الیگودرز، نیروی انسانی مورد نیاز خود را به دلیل نگهداشت و وضعیت جغرافیایی با رعایت اصل بومی‌گرایی از بین متقاضیان با اولویت بومی شهرستان و در صورت عدم تکمیل ظرفیت از متقاضیان بومی استان از طریق آزمون کتبی، مصاحبه و گزینش به صورت استخدام پیمانی جذب می‌کند.
وی افزود: داوطلبان استخدام می‌توانند از تاریخ ٢٦/ ١١/ ٩٥ با مراجعه به سایت سازمان تامین اجتماعی به نشانی www.tamin.ir ضمن مطالعه دقیق شرایط عمومی و اختصاصی، عناوین شغلی و مدارک مورد نیاز برای ثبت‌نام اقدام کنند.
وی با بیان اینکه متقاضیان آزمون استخدام منطقه‌ای سازمان تامین اجتماعی از روز سه‌شنبه ٢٦ /١١/ ٩٥ تا پایان وقت اداری روز شنبه ٣٠ /١١/ ٩٥ فرصت ثبت‌نام دارند، اظهار داشت: داوطلبان استخدام در درمانگاه‌های ایوانکی و الیگودرز باید فرم ثبت‌نام آزمون را از سایت سازمان تامین اجتماعی به نشانی مذکور دریافت و پس از تکمیل آن به همراه سایر مدارک قید شده به شکل حضوری به مدیریت‌های درمان استان‌های سمنان و لرستان تحویل دهند.
حسینی آذرنوشان گفت: جزوه آشنایی اجمالی با سازمان تامین اجتماعی که یکی از مواد آزمون استخدامی منطقه‌ای استان‌های مذکور است، در سایت سازمان در بخش آزمون استخدامی گنجانده شده است.
گفتنی است، آزمون کتبی استخدام منطقه‌ای سازمان تامین اجتماعی در روز جمعه مورخ ٦ /١٢/ ٩٥ به صورت هم‌زمان در مرکز استان‌های سمنان و لرستان برگزار می‌شود.
داوطلبان گرامی توجه کنند هر گونه اطلاع‌رسانی در خصوص آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی، صرفاً از طریق سایت این سازمان معتبر و قابل استناد است.
 
 

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا