یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

امام‌جمعه الیگودرز گفت: مسوولین بجای اینکه پاسخگوی مردم در رابطه با دلایل ورود غیرمجاز به مناطق حفاظت شده اشترانکوه باشند موضوعات فرعی را پی می‌گیرند.
به گزارش پایگاه خبری یافته، حجت‌الاسلام "محمدعلی ارزنده" ظهر امروز در جمع نمازگزاران این شهر به مطالب عنوان شده در خطبه‌های هفته قبل و همچنین واکنش‌ها اشاره نمود و افزود: حجت‌الاسلام ترکی امام‌جمعه موقت این شهر سال‌هاست که در راستای خدمت به مردم و الیگودرز از هیچ کوششی دریغ نکرده و همه ما قدردان زحمات ایشان هستیم.
وی افزود: هفته گذشته ایشان مطالب قابل‌توجهی بیان نمودند که متأسفانه عده‌ای در استان مباحث مهم را رها کرده و به یک موضوع فرعی چسبیده‌اند و به‌رغم اینکه در خطبه‌ها حتی نامی از کسی برده نشد عده‌ای در فضای مجازی شیطنت کرده و این سخنان را متوجه شخص خاصی نموده‌اند در حالی که هیچ فرد خاصی مدنظر نبوده است.
ارزنده تلاش و ایثار محیط‌بانان را در راستای حفاظت از محیط زیست ستودنی دانست و افزود: امام‌جمعه موقت شهرستان در بیان هدیه گوشت شکار شخص خاصی را مدنظر نداشته و بر فرض گیریم که این اطلاعات نادرست انتقال داده شده است اما به‌راستی همه اعتراض ایشان در خطبه‌ها همین موضوع بود.
وی افزود: کاهش ارتفاع سد از 72 متر به 42 متر و تعرض عده‌ای به منطقه حفاظت‌شده اشترانکوه از دیگر موضوعات خطبه‌های هفته گذشته بود که ما سه سال است فریاد می‌زنیم اما هیچ‌گاه پاسخ منطقی و قانع‌کننده‌ای داده نشده است.
خطیب نماز جمعه به تماس‌های مکرر عده‌ای برای این موضوع اشاره نمود و گفت: مملکت را غارت کرده‌اند و در نهایت آن‌ها را ذخایر انقلاب می‌دانند و هیچ‌کس عکس‌العمل نشان نمی‌دهد و امروز مشکلات شده چند کیلو گوشت شکار هدیه که اگر بنا باشد هوای نفس به میدان بیاید مطالبی وجود دارد که اگر بیان شود مردم از خیلی مباحث اطلاع خواهند یافت.
وی مجدداً به مشکلاتی که در نتیجه کاهش ارتفاع سد برای دو شهر الیگودرز و ازنا رخ خواهد داد اشاره نمود و افزود: مسوولین بجای اینکه پاسخگوی مردم در رابطه با دلایل ورود غیرمجاز به مناطق حفاظت شده اشترانکوه باشند موضوعات فرعی را پی می‌گیرند.
امام‌جمعه الیگودرز با اشاره به مباحثی که اخیراً در کشور مطرح‌شده افزود: امروز عده‌ای برای رسیدن به اهداف خود در انتخابات سال آینده تخریب و تضعیف قوه قضاییه را پیگیری می‌نمایند و حتی شبکه بی‌بی‌سی توسط مسعود بهنود با سخنان خود نسخه‌ای برای این طرح آماده نمود و در پی آن یکی از مسؤولین دولتی هم علیه قوه قضاییه مطالبی بیان داشت.
وی با اشاره به خدمات ارزشمند وزارت اطلاعات در حفظ امنیت کشور و تجهیزات کم‌نظیر این وزارتخانه افزود: مگر وزارت اطلاعات زیر نظر دولت نیست پس چرا باید تجهیزات فوق سری شنود در کاخ نیاوران نصب شود و هدف دولت از این اقدام چیست.
ارزنده به انتقاداتی که در رابطه با عدم پیگیری پرونده بابک زنجانی توسط دستگاه قضایی مطرح می‌شود گفت: رئیس قوه قضاییه از کمک‌های میلیاردی بابک زنجانی به ستاد انتخابات رئیس‌جمهوری خبر داد و سخنگوی این قوه هم از به هزینه 20 میلیارد تومانی ستاد انتخابات رئیس‌جمهور اشاره نمود و سؤال کرده است مابقی هزینه‌ها از کجا آمده است و در مقابل رئیس‌جمهور اظهار می‌دارد بابک زنجانی چگونه اختلاس به این بزرگی را انجام داده و یقیناً به‌جایی وصل بوده که وقتی این سخنان را کنار هم می‌گذاریم خیلی مباحث روشن خواهد شد.
وی با اشاره به تمدید تحریم‌ها و نافرجامی برجام و اعتراف ظریف به‌اشتباه در اعتماد به کری گفت: حال که مشخص شده اشتباه کرده‌اید و آمریکا قابل‌اعتماد نیست چرا اکنون در حال از بین بردن 2 هزار سانتریفوژ در فوردو هستید.
وی به برگزاری همایش هیات رزمندگان شرق لرستان اشاره نمود و افزود: این مراسم روز دوشنبه بیستم دی‌ماه با سخنرانی سردار حاج نوری فرمانده لشگر 57 ابوالفضل در دوران دفاع مقدس در الیگودرز برگزار می‌شود.

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا