یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به تجربه خوب واگذاری کارها به بخش خصوصی در این وزارتخانه گفت: نتیجه این بوده که در سه سال گذشته هرچه ما سرمایه‌گذاری کرده‌ایم، بخش خصوصی سه برابر آن را آورده است.
به گزارش پایگاه خبری یافته، "محمود واعظی" در جلسه توسعه صادرات غیرنفتی استان لرستان که عصر پنج‌شنبه در خرم‌آباد برگزار شد، گفت: زمان می‌برد تا اقتصادی که بیشتر دولتی است برعکس شود چراکه باید به جز بخش‌های حاکمیتی بقیه را نیز به بخش خصوصی سپرد.
وی افزود: در وزارت ارتباطات همه امور در بخش دسترسی را به بخش خصوصی واگذار کرده‌ایم و نتیجه آن نیز این بوده که در سه سال گذشته هرچه ما سرمایه‌گذاری کرده‌ایم، بخش خصوصی سه برابر آن را آورده است.
 واعظی با بیان اینکه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بهره‌وری در تمام حوزه‌ها را افزایش می‌دهد، بنابراین توسعه زیرساخت‌های ارتباطی اولویت این وزارت است، اظهار کرد: این دولت اعتقاد دارد تا وقتی بازار خود را فقط در ایران تعریف کنیم، نمی‌توانیم کیفیت را افزایش دهیم ضمن اینکه شرکت‌هایی که زودتر وارد بازار خارج از کشور شده‌اند در داخل نیز موفق‌تر عمل می‌کنند.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افزایش صادرات را اهداف اصلی دولت دانست و تصریح کرد: بنابراین باید محصولات خود را قابل‌رقابت در بازارهای جهانی کنیم.

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا