یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

مدیر عامل شرکت گاز استان لرستان از بهره‌مندی 99 درصد جمعیت شهری و 65 درصد جمعیت روستایی استان لرستان از نعمت گاز خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری یافته، "حشمت اله شمس خرم‌آبادی" گفت: با بیان اینکه در حال حاضر 99 درصد جمعیت شهری استان لرستان از نعمت گاز بهره‌مند هستند افزود: هم‌اکنون 23 شهر استان از گاز بهره‌مند هستند.
وی گفت: هم‌اکنون 881 روستای استان بهره‌مند از گاز هستند که 65 درصد جمعیت روستایی استان را در بر می‌گیرند.
وی افزود: در مجموع 168 هزار و 800 خانوار روستائی در روستاهای استان ساکن هستند که تا کنون 108 هزار و 955 خانوار از نعمت گاز بهره‌مند شده‌اند.
مدیر عامل شرکت گاز استان لرستان تصریح کرد، از مجموع 2 هزار و 839 روستای استان، یک هزار و 529 روستا بالای 20 خانوار جمعیت دارند که طبق قانون می‌بایست گازرسانی شوند و یک هزار و 204 روستا با استفاده از خطوط انتقال گاز و مابقی با استفاده از روش‌های جایگزین گازرسانی خواهند شد.
وی یادآوری کرد که در حال حاضر گازرسانی به بیش از 200 روستای استان در دست اجرا می‌باشد که طی امسال و سال آینده به بهره‌برداری خواهند رسید.
شمس خرم‌آبادی گفت: با توجه به اینکه سوخت گاز طبیعی به عنوان سوخت پاک و با حداقل آلایندگی شناخته می‌شود توسعه گازرسانی، علاوه بر صرفه اقتصادی، تأثیر بسزایی بر روی ایجاد محیط‌زیست سالم خواهد داشت.

دیدگاه‌ها   

#1 روستانشین 1395-08-26 20:46
سلام یه لطفی بکنید دهستان کاکاشرف رو هم گازرسانی کنید ازنا سگوند رو گازکشی کردید و گفتید بعدش نوبت شماست اما رفتید و پشت سرتونم نگاه نکردید
برای حفظ مرتع و جنگل بلوط در کاشرف ما نیاز به گاز داریم چون تو سرما مجبوریم از هیزم استفاده کنیم
نقل قول کردن
#2 سیا 1395-08-28 17:29
ایشان یکی از توانمند ترین و مجرب ترین مدیران استان هستند.مدیرخوب را باید ستایش کرد.
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا