یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

به مناسبت گرامی‌داشت هفته ناجا، نماینده ولی‌فقیه در لرستان و امام جمعه خرم‌آباد دلنوشته‌ای به جانباز ۱۰۰ درصد سید نور خدا موسوی نوشت و از زحمات همسر وی قدردانی کرد.
به گزارش پایگاه خبری یافته، در دلنوشته آیت‌الله سیداحمد میرعمادی خطاب به این شهید زنده لرستانی، آمده است: خداوند متعال در روی زمین بندگانی دارد که جلوه‌ای از صفات و کمالات الهی را به نمایش می‌گذارند.
وقتی خداوند آدم و همسرش را آفرید کسی باور نمی‌کرد در روی زمین یک سید نور خدا و همسرش پیدا شوند، آنچه را از آفرینش انسان می‌دانست و فرشتگان نمی‌دانستند، مردم را آگاه کنند.
مردمی همچون سید نور خدا که مردانه در برابر دشمنان دین ایستادند، فداکاری کرد، رشادت و صلابت به خرج داد، جهاد نمود و سرانجام با جانبازی و جان‌نثاری سال‌هاست ساکت و آرام بر روی تخت قرار گرفت تا آیتی بر آیات الهی و الگو و سرمشقی برای زمینیان باشد.
از سوی دیگر همسری باوفا، مقاوم، با فرزندانی معصوم مسئولیت سنگین پرستاری و تعلیم و تربیت فرزندان را بر عهده گرفت و سال‌ها در میدان آزمایش دشوار که گاه صخره سخت را بی‌تاب می‌کرد، صبوری به خرج دهند و مرهمی بر زخم جانکاه سید نور خدا، مادری آرام‌بخش بر دل پسر و دختر محزون خود باشد و زینب‌وار رسالت سنگین خود را به پایان برد.
درود بر اشک و لبخند سید نور خدا موسوی و سلام و درود خدا بر جانبازان و همسران فداکارشان.

دیدگاه‌ها   

#1 محمد 1395-07-14 14:33
احسنت به امام جمعه فهیم و دلسوز شهرمان.وتشکر از امام خامنه ای برای انتصاب این شخص بعنوان نماینده رهبری در استان لرستان.
نقل قول کردن
#2 بروجرد 1395-07-15 10:41
احسنت.
واقعا وجود حجت الاسلام میرعمادی وزنه سنگین و وزینی برای استان ما هستند.
کاش بقیه از مرام و منش ایشون درس بگیرند.
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا