یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان از بررسی هزار و ۹۱ واحد تولیدی، کارگروه نمونه و شاخص‌های کارگر نمونه در این استان برای برگزاری جشنواره امتنان از کارگران نمونه خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری یافته، "علی آشتاب" صبح امروز در جلسه کمیته داوری و ارزیابی بیست و نهمین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید استان با اشاره به فرآیند انتخاب کارگران و گروه‌های کار نمونه اظهار داشت: جشنواره امتنان از نخبگان کارگر هرساله باهدف تجلیل از کارگران، ترویج و تقویت فرهنگ کار و تلاش، ترویج روحیه کارآفرینی و خودباوری و ... در سه مرحله مقدماتی، استانی و کشوری برگزار می‌شود.
وی در ادامه افزود: در این رابطه کمیته علمی جشنواره در حال بررسی واحدها و شاخص‌های مدنظر در این رابطه هستند.
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان با اشاره به ارزیابی و شناسایی واحدها، کارگر و کارگروه نمونه در استان عنوان کرد: در این رابطه هزار و ۹۱ واحد، کارگر و کارگروه در استان مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.
آشتاب از برگزاری بیست و نهمین جشنواره امتنان از نخبگان کار و تولید استان در هفته کارگر خبر داد و تصریح کرد: درنهایت واحدها، کارگران و کارگروه‌های نمونه در سطح ملی معرفی می‌شوند و امیدواریم لرستان نیز در این زمینه مانند سال‌های گذشته در بین برگزیدگان ملی باشد.
وی شاخص‌های مدنظر را در انتخاب برگزیدگان میزان اشتغال، تولید، اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، استفاده بهینه از نیروی کار، انرژی و ... برشمرد.

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا