یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

عضو کمیسیون عمران مجلس، با بیان اینکه تسهیلات دهی در حوزه مسکن سال آینده با تحولاتی مواجه می‌شود، گفت: با توجه به محدودیت منابع استمهال از صندوق توسعه ملی و سپرده‌گذاری نزد بانک‌های عامل در حوزه وام مسکن رخ می‌دهد.
به گزارش یافته، محمدرضا ملکشاهی در گفت‌وگو با خانه ملت، با تأکید بر ضرورت افزایش سرمایه بانک‌ها در راستای افزایش تسهیلات دهی در حوزه مسکن، گفت: با توجه به اینکه روند تسهیلات دهی بانک‌ها در این حوزه با توجه به محدودیت منابع کند شده است باید راهکاری برای تسریع در این مهم در نظر گرفته شود.
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اینکه پیشنهادی مبنی بر استمهال از صندوق توسعه ملی و سپرده‌گذاری نزد بانک‌های عامل در حوزه وام مسکن در کمیسیون تلفیق مجلس مطرح شد، افزود: با استفاده از امتیاز این سپرده که متعلق به صندوق توسعه ملی است گره تسهیلات دهی در حوزه مسکن باز خواهد شد.
 
تسهیل روند تسهیلات دهی رونق بازار مسکن را رقم می‌زند
نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه سال آینده روند تسهیلات دهی در حوزه مسکن تسریع خواهد شد، تصریح کرد: با افزایش سرمایه بانک‌ها بهانه نبود منابع برای تسهیلات دهی ارزان دیگر وجود نخواهد داشت.
وی با تأکید بر اینکه تعداد دقیق تسهیلات دهی بانک‌ها در حوزه مسکن با این مصوبه هنوز مشخص نشده است، گفت: به‌طور حتم رونقی در بازار مسکن با این مصوبه رخ خواهد داد.
 
ارائه تسهیلات مسکن باید با نرخ پایین صورت بگیرد
این نماینده مردم در مجلس دهم، ادامه داد: برنامه‌های دولت در راستای ایجاد یک‌میلیون و 300 هزار شغل در بافت‌های فرسوده زمانی محقق می‌شود که دست بانک‌ها برای تسهیلات دهی باز باشد در غیر این صورت بسیاری از برنامه‌ها نیز بدون عمل باقی می‌ماند.
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه ارائه تسهیلات مسکن باید با نرخ پایین صورت بگیرد، گفت: با توجه به اینکه با منابع آزاد بانک‌ها نمی‌توان تسهیلات با نرخ پایین ارائه کرد از این رو می‌توان از حمایت صندوق توسعه ملی در این زمینه استفاده کرد.

دیدگاه‌ها   

#1 فرامرزی 1396-11-06 17:33
از سال ۹۱ تا الان دولت هنوز نتوانسته یک زیرگذر برای خرم آباد تگمیل کند و زیرگذر گلدشت پس از ۶ سال هنوز بلاتکلیف است
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا