یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

عضو لرستانی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با تکذیب افزایش حقوق نمایندگان بیان داشت که افزایش تعرفه های و حامل های انرژی در لایحه بودجه سال ۹۷ بدون تایید مجلس ممکن نیست.
مجلس افزایش قیمت حامل های انرژی و تعرفه ها را قبول نمی کندبه گزارش یافته، محمدرضا ملکشاهی راد در گفت‌وگو با خانه ملت، با اشاره به طرح مسائلی در زمینه افزایش 70 درصدی حقوق نمایندگان اظهارداشت: حقوق نمایندگان مطابق با قانونی است که بر اساس آن حقوق کارمندان که سالانه بر اساس نرخ تورم حقوق شان افزایش پیدا می کند، بنابراین افزایش حقوق نمایندگان تا 70 درصد کذب است.
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در مجلس این طور که نمایندگان طرحی برای افزایش حقوق و مزایای خود دنبال کنند، با توجه به روحیه ای که از نمایندگان در مجلس سراغ دارم، وکلای مردم هرگز برای افزایش حقوق، مزایا و امتیازی برای خود موافقت نمی کنند.
نماینده مردم خرم آباد در مجلس دهم شورای اسلامی تاکید کرد: نمایندگان مدافع حقوق مردم و اقشار آسیب پذیر جامعه هستند و برای اینکه بتوانند خدمتی در مجلس داشته باشند باید با جامعه همراه شوند، بنابراین افزایش حقوق نمایندگان را تکذیب می کنم.
وی گفت: حقوق نمایندگان مجلس کمتر از قضات و اعضای هیات علمی است، به طوری که نمایندگان قاضی و عضو هیات علمی از مجلس حقوق نمی گیرند بلکه از سازمان مربوطه حقوق دریافت می کنند.
مجلس افزایش قیمت حامل های انرژی و تعرفه ها را قبول نمی کند
این نماینده مجلس در ادامه به پیش بینی افزایش قیمت حامل های انرژی در لایحه بودجه سال 97 اشاره کرد و اظهار داشت: در لایحه دولت پیشنهادی برای افزایش درآمد از افزایش قیمت حامل های انرژی تا 48 هزار میلیارد تومان و افزایش تعرفه های آب، برق و گاز ارائه شده است.
ملکشاهی راد در ادامه گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت، با تاکید براینکه لایحه پیشنهاد دولت بدون و کم و کاست در مجلس تایید نمی شود، گفت: کمیسیون تلفیق بودجه سنواتی، لایحه پیشنهادی را به دقت بررسی می کند و با موضوعاتی که رفاه مردم را زیر سوال ببرد موافقت نمی کند.
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در کمیسیون تلفیق بودجه نیز حضور دارد، بیان داشت: نمایندگان مجلس با افزایش مخارج و هزینه های مردم مخالف هستند و حتما بودجه پیشنهاد با گذر از فلیتر کمیسیون تلفیق و چکش کاری در صحن علنی نهایی و اجرایی می شود.

دیدگاه‌ها   

#1 همشهری 1396-09-29 15:45
جناب ملکشاهی پس این ساختمانهای چند طبقه در شهرهای مختلف که توسط برخی نمایندگان محترم ساخته میشه پولش از کجا میاد ؟مگر اینکه حقوقشان کفاف این هزینه ها رو بده.(البته اکثر ا از پدرانشان به ارث بردن )وبقیه هم که صد البته پول زحمت کشیده خودشان است.
نقل قول کردن
#2 حسین 1396-09-29 17:59
اقای ملکشاهی راد اصلا یارانه را نگذارید حذف کنند
نقل قول کردن
#3 کلانتری. مشهد مقدس 1396-09-29 19:45
سلام جناب آقای راد
عرض کنم خدمت شریفتان
گرانی و تورم بسیار و با سرعت داره زیاد میشه و گران فروشی و کم فروشی داره یک امر عادی میشه خدا شاهده درآمد مردم خیلی پایین است و جامعه اقتصادی روز به روز بدتر میشه خواهش میکنم با تمام اقشار سیاسی مجلس همت کنید و نگذارید بنزین و گازویل گران بشود به خدا این مردم مستضعف همیشه پای صندوق رای وفاداری خود به نظام و انقلاب را اثبات کرده اند و پسندیده نیست با این همه جوان بیکار در منزل برای خوردن یک نان و ماست ساده هم در استرس و عذاب باشند
نقل قول کردن
#4 بسطامی 1396-09-29 20:16
همه اخبار ما شده افزایش گرانی و حذف یارانه و … کمتر خبر امیدوار کننده در این کشور میخوانیم
نقل قول کردن
#5 یکی از فقرای لرستانی 1396-09-30 11:20
باسلام،امیدوارم پای عهدی که بامردم بسته اید بمانید،
خدا گرانی بنزین نه تنها اشتغال ایجاد نمیکند بلکه باعث بیکاری نیزخواهد شد،درهیچ کجای این جهان برای ایجاد اشتغال سوخت گران نمیشود،به این مردم رحم کنید .
نقل قول کردن
#6 چگنی 1396-09-30 11:25
تو رو بخدا پای حرفتون بایستید،چون مردم فکرمیکنیم که شما که واقعا نمایندگان فقط گوش بفرمان لاریجانی هستید،اگه این بار همصدا با مردم بودید و مانع افزایش سوخت شدید مردم از نمایندگان به نیکی یادخواهند کرد،تسلیم نوبخت( بدبخت کننده) نشوید
نقل قول کردن
#7 محمد 1396-10-01 18:39
اقای ملکشاهی در هیچ نقطه ای در ایران جز خرم اباد و انهم یک اپارتمان ساختمان ندارد
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا