یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

رییس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی از برگزاری اولین نمایشگاه توانمندی‌های صنایع کوچک و متوسط استان لرستان خبر داد.
 به گزارش یافته، بختیار رازانی اظهار داشت: نمایشگاه توانمندی‌های صنایع کوچک و متوسط استان با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت و سایر اعضای هیات مدیره این شرکت افتتاح شد.
وی افزود: این نمایشگاه برای اولین بار و به مناسبت 21 مرداد روز ملی حمایت از صنایع کوچک و به منظور معرفی محصولات و دستاوردها و توانمندی‌های صنایع کوچک و متوسط استان برگزار شد.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان گفت: نمایشگاه توانمندی‌های صنایع کوچک و متوسط استان با هدف توسعه بازار واحدهای صنعتی، آشنایی صنایع کوچک با یکدیگر، معرفی محصولات و برندهای صنایع کوچک و حمایت از تولید داخلی و کالای ایرانی می‌باشد.
رازانی از حضور 80 واحد تولیدی و خدماتی در این نمایشگاه خبر داد و گفت: در نمایشگاه توانمندی‌های صنایع کوچک و متوسط استان محصولاتی از قبیل ساختمانی، شیمیایی، بهداشتی، مواد غذایی و پوشاک عرضه می‌شود که این نمایشگاه از تاریخ 17 الی 21 مرداد در محل دائمی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان لرستان بر پا می‌شود.
وی بیان داشت: علاوه بر حضور واحدهای صنعتی در غرفه‌های نمایشگاه، غرفه‌های دیگری نیز به صنایع‌دستی و گردشگری، سازمان جهاد کشاورزی، پارک علمی فناوری، بیمه پارسیان سازمان صنعت، معدن و تجارت و اتاق بازرگانی استان اختصاص داده شد.


دیدگاه‌ها   

#1 حیات 1396-05-18 12:45
سلام
میشه ساعت بازدید رو هم اعلام کنید؟
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا