یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

با هدف تعیین تکلیف سپرده‌گذاران محترم در تعاونی منحله فرشتگان از امروز امکان دریافت سپرده‌های تا سقف یک میلیارد ریال به صورت علی‌الحساب از طریق موسسه اعتباری کاسپین فراهم شده است.
به گزارش یافته، بر اساس اعلام روابط عمومی بانک مرکزی، روند تعیین تکلیف سپرده‌گذاران تعاونی منحله فرشتگان به سرعت توسط بانک مرکزی از طریق موسسه اعتباری کاسپین در حال انجام است و به این ترتیب ۹۶ درصد تعداد سپرده‌گذاران تعیین تکلیف می‌شوند.
لازم به ذکر است دغدغه بانک مرکزی و همه نهادهای مرتبط، حل مشکل سپرده‌گذاران در کوتاه‌ترین زمان ممکن است و این بانک با علم به مسائل و مشکلات سپرده‌گذاران و خانواده‌های محترم ایشان با همکاری سایر نهادها ازجمله قوه محترم قضاییه، مجلس محترم شورای اسلامی و ...، تمام تلاش خود را برای حل مشکل سپرده‌گذاران و صیانت از حقوق آنان به کار گرفته و می‌گیرد.
در این راستا برای ۸۰ شعبه موسسه اعتباری کاسپین مجوز فعالیت از سوی بانک مرکزی صادر و تنها، شعب مذکور هم‌اکنون آماده ارائه خدمات به سپرده‌گذاران محترم می‌باشند. اسامی شعب مجاز این موسسه در پایگاه اطلاع‌رسانی بانک مرکزی و موسسه اعتباری کاسپین برای اطلاع همگان درج شده است.
همچنین به منظور دریافت شکایات و پاسخگویی به سوالات سپرده‌گذاران، واحد رسیدگی به شکایات در موسسه اعتباری کاسپین ایجاد و در ارتباط با عملکرد موسسه، پاسخگو خواهد بود. ضمن آنکه امکان مراجعه مستقیم به شعب مجاز یا اقدام از طریق تارنمای اعلام شده برای پاسخگویی به سوالات فراهم است.
در صورت عدم پاسخگویی مناسب از سوی موسسه مذکور هم‌وطنان گرامی می‌توانند مراتب را به اداره رسیدگی به شکایات بانک مرکزی منعکس کنند.
در پایان قابل ذکر است همزمان با تعیین تکلیف سپرده‌گذاران تعاونی منحله فرشتگان، پرداخت سپرده‌گذاران شش تعاونی دیگر که دارایی آن‌ها به موسسه اعتباری کاسپین منتقل گردیده، آغاز شده است.
تعیین تکلیف باقیمانده سپرده‌گذاران تعاونی بدر توس پس از اعلام نظر مرجع قضایی (شعبه ۹۰۴ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد) صورت خواهد گرفت.

دیدگاه‌ها   

#1 محمد 1396-04-25 11:32
مگر غیر از این است که در نهایت هدف تمام این تلاشها ان است که سپرده گذاران موسسه مجاز کاسپین را مجبور نمایند تا سپرده گذاران به دریافت 3100 میلیاردتومان (موجودی مورد ادعا بانک مرکزی در تعاونی منحله فرشتگان )به جای 8600 میلیارد تومان طلب شرعی و قانونی سپرده گذاران راضی شوند و حداقل قربانیان صد در صدی این جریان سپرده گذاران کلان می باشندو سپرده گذاران خرد نیز فقط به بخشی از طلب خود خواهند رسید.تمام این تبلیغات در رسانه ملی و سایت ها نیز درجهت پوشش قصورات عمدی و یا با اغماض غیرعمدی بانک مرکزی می باشد که نادرستی این تبلیغات و ادعاهای بانک مرکزی با مدارک مستند و غیر قابل انکار موجود ثابت شده است
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا