یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: احیای مجتمع چرم و پوست لرستان ضروری است.
 به گزارش پایگاه خبری یافته به نقل از مهر، حجت‌الاسلام‌ والمسلمین "سید احمد میرعمادی" عصر پنج‌شنبه در حاشیه بازدید از مجتمع چرم و پوست لرستان، اظهار داشت: با توجه به احیای مجتمع کشت و صنعت لرستان، احیای مجتمع چرم و پوست نیز ضروری است.
وی با اشاره به نقش صنایع تبدیلی و تکمیلی در تقویت تولید و اشتغال در لرستان به‌عنوان قطب کشاورزی و دام‌پروری بیان کرد: با توجه به واگذاری این مجتمع به بخش خصوصی و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در این رابطه تسریع در راه‌اندازی این مجتمع ضروری است.
نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان و امام‌جمعه خرم‌آباد با تأکید بر اینکه مجتمع چرم و پوست قابلیت اشتغال تعدادی از لرستانی‌ها را دارد افزود: صنعت چرم و پوست ارزش‌افزوده فراوانی را به همراه دارد.
وی با اشاره به اینکه این صنعت دارای درآمدزایی و اشتغال‌زایی مؤثری است، یادآور شد: روند احیای این واحد صنعتی باید سرعت بخشیده شود.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین میرعمادی ضمن حمایت و تشویق سرمایه‌گذار این مجتمع، یادآور شد: با توجه به این که امسال سال اقتصاد مقاومتی است با همت و تلاش سرمایه‌گذار و حمایت و پشتیبانی مسئولان انتظار می‌رود که این کارخانه هر چه زودتر راه‌اندازی شود.


دیدگاه‌ها   

#1 کریمی 1395-11-29 17:01
تمام کارخانجات خرم آباد طرح و برنامه احداث شون متعلق به زمان مهندس حسین فرحبخشیان استاندار سال ۵۲ تا ۵۵ است. مثل چرم و پوست و یخچال سازی و کشت و صنعت و پارسیلون…
نقل قول کردن
#2 یاسر 1395-11-29 20:21
تمام کارخانجات خرم آباد متعلق به همان سالهای ۵۴ و ۵۵ است و متأسفانه با رشد جمعیت هیچ تلاشی برای راه اندازی صنایع مادر در شهرهای استان لرستان نشد
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا