یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

استاندار لرستان گفت: سهم اعتبارات استان‌ها، افزایش 3.5 برابری داشته است.
به گزارش پایگاه خبری یافته، هوشنگ بازوند صبح امروز در جلسه شورای توسعه و برنامه‌ریزی استان که در سالن شماره استانداری برگزار شد، با بیان این خبر، اظهار داشت: سهم اعتبارات استان‌ها از 8 هزار میلیارد تومان به 26 هزار میلیارد تومان رسیده است که این موضوع در سال آینده، بی‌سابقه است.
وی خاطرنشان کرد: یکی از شاخص‌های ارزیابی مدیران، پیگیری و جذب اعتبارات ملی از وزارتخانه‌هاست.
استاندار لرستان بیان داشت: صندوق توسعه ملی برای سال آینده کمک‌های ویژه‌ای به استان و صنایعی ازجمله نیروگاه 500 مگاواتی بخش خصوصی، نیروگاه حرارتی خرم‌آباد، سیمان‌سفید ازنا و... خواهد داشت.
بازوند همچنین در خصوص ساماندهی اطراف امامزاده زید بن علی (ع) خرم‌آباد اظهار داشت: باید برای کسانی که در اطراف این حرم در حال کسب درآمد و معیشت هستند دقت لازم صورت بگیرد که اشتغال آن‌ها دچار مشکل نشود.
نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی با بیان این که از مجموع 26 هزار میلیارد تومان اعتبارات استانی، میزان 1000 میلیارد تومان به لرستان اختصاص‌یافته است، افزود: این اقدام، گامی بزرگ برای توسعه استان محسوب می‌شود.
محمدرضا ملکشاهی راد در پاسخ مطالبی که در فضای مجازی در خصوص حذف اعتبارات لرستان از لیست استان‌های محروم، اظهار داشت: این مطالب که لرستان از لیست اعتبارات مناطق محروم خارج‌شده، از اساس اشتباه و غلط است و چنین چیزی وجود ندارد.
وی با بیان این که قرار بود به 7 استان رقمی برای توسعه شاخص‌های روستایی کمک شود، خاطرنشان ساخت: نهایتاً این رقم به همه استان‌ها تسری پیدا کرد و هیچ استانی از این ردیف حذف نگردید.


 

دیدگاه‌ها   

#1 کوکلا 1395-11-18 20:56
سوال این بود چرا لرستان جز آن هفت استان نبوده و حالا هم این بودجه به همه استان ها تعلق گرفته پس می نتیجه گرفت لرستان از لیست حذف شده است
نقل قول کردن
#2 یزدان 1395-11-19 02:20
نمیدونم این پولها پس کجا میره چرا هیچ تعقیری در وضیعت استان شاهد نیستیم بیکاری فقر اعتیاد و....البته به آمار مسولان ما در بیکاری رده ۵هستیم به خدا نمیدونم بخندم یا گریه کنم
نقل قول کردن
#3 یزدان 1395-11-19 02:21
از عزیزان یافته نیوز یه سوال ودرخواست دارم آیا حرفهای کاربران رو به گوش مسولان میرسونید یا نه
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا