یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

وزیر کشور گفت: بیش از 100 مورد کارآفرینی زنان را شاهد بوده‌ام. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری یافته، "عبدالرضا رحمانی فضلی" صبح امروز در همایش نقش کارآفرینی زنان لرستان در اقتصاد مقاومتی که با حضور "حسین فریدون" دستیار ویژه رئیس‌جمهور و مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده وزارت کشور و جمعی از مدیران استانی برگزار شد، اظهار داشت: در کلیه استان‌ها شاهد فعالیت زنان در حوزه اقتصاد هستیم.
وی با تشریح این‌که آمار زنان کارآفرین کشور یعنی کسانی که سرمایه‌گذاری و اشتغال مولد داشته‌اند را احصا نموده‌ایم، افزود: بنا بر آمارهای گرفته‌شده، بیش از ۳۰۰ مورد فعالیت کارآفرینی زنان در کشور وجود دارد که حدود ۱۰۰ مورد آن را از نزدیک دیده‌ام.
وزیر کشور خاطرنشان کرد: امیدواریم با مجموعه فعالیت‌های زنان بتوانیم از ظرفیت بانوان در حوزه اشتغال، تولید، تجارت و فرهنگ‌سازی استفاده کنیم.
رحمانی فضلی اظهار کرد: بایستی دامنه فعالیت تشکل‌های بانوان گسترده‌تر شود و فعالیت‌های آن‌ها افزایش یابد.
وی با اشاره به این مطلب، افزود: بانوان بایستی سازمان‌های مردم‌نهاد مختلفی را تشکیل دهند و فعالیت داشته باشند.
وزیر کشور با بیان این که بانوانی که می‌توانند پرچم‌دار باشند، قدم در این راه بگذارند و در ثبت و راه‌اندازی سمن‌ها مشارکت کنند، خاطرنشان کرد: ما هم در حوزه آموزش و سرمایه‌گذاری به بانوان کمک می‌کنیم.
رحمانی فضلی گفت: در حوزه دانشگاه و علم زنان همگام‌های بلندی برداشته‌شده است و در حوزه سیاسی هم جلسه‌ای برگزار شد که زنانِ فعال بسیاری، در آن جلسه حضور یافتند.تکمیلی: سفر وزیر کشور به لرستان نیمه کاره ماند

 با توجه به انتخاب لرستان به عنوان یکی از استان‌های پایلوت اقتصاد مقاومتی در کشور، وزیر کشور صبح روز پنج‌شنبه 30 دی‌ماه به استان سفر کرد.
بازدید از کارخانه بایر افلاک و شرکت فرو آلیاژ ازنا، شرکت در جلسه اقتصاد مقاومتی استان و شرکت در همایش " نقش کارآفرینی زنان در اقتصاد مقاومتی" از جمله برنامه‌های سفر وزیر کشور به لرستان بود.
رحمانی فضلی همچنین قصد داشت عملیات گازرسانی به روستاهای ازنا را افتتاح کند؛ اما بدلیل حساسیت حادثه پیش آمده در ساختمان پلاسکو در تهران و دستور رییس جمهور محترم به وزیر کشور جهت رسیدگی عاجل به این اتفاق،سفر رحمانی فضلی به استان نیمه کاره ماند و ایشان به تهران عزیمت نمود

مصطفی باقری/یافته

دیدگاه‌ها   

#1 علی زاده. ا 1395-11-01 03:13
به ما اطلاع دادن که فقط بانوان
در این جلسه حضور پیدا کنند
ظاهرا تعداد زیادی از آقایون
هم تشریف فرما شدند.

ضمن اینکه قرار شده بود که این جلسه
پنجشنبه ساعت 15برگزار بشه
ولی ساعت 10صبح برگزار شده وخیلی ها بی
اطلاع بودن ونرسیدن.
نقل قول کردن
#2 صدیق 1395-11-01 10:31
ازاین بایدها زیادشنیدیم, باید این کار بشود, باید از جوانها استفاده بشود, باید بیکاری رفع بشود و....
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا