یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان از افزایش بانک‌های طرف قرارداد با صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک خبر داد.
http://yaftenews.ir/images/95/95-7/razani-bakhtyar.jpgبه گزارش پایگاه خبری یافته، "بختیار رازانی" با اعلام این خبر اظهار داشت: صندوق ضمانت صنایع کوچک با هدف صدور ضمانت‌نامه برای واحدهای تولیدی متقاضی تسهیلات که با کسری وثیقه مواجه‌اند و همچنین، تأمین سرمایه در گردش واحدهای تولیدی فعال، تکمیل حلقه‌های مفقوده خوشه‌های کسب‌وکار، تامین سرمایه در گردش واحدهای صادراتی و طرح توسعه واحدهای فعال صادراتی ایجاد شده است.
وی افزود: طرف قرارداد صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری 8 بانک بود که در سال جاری با تلاش‌های صورت گرفته این آمار به 15 بانک افزایش یافت که بانک‌های سپه، پست‌بانک، ایران‌زمین، اقتصاد نوین، انصار، آینده، پارسیان از جمله بانک‌های جدید می‌باشند.
رازانی یادآور شد: از ویژگی‌های این صندوق حداکثر مبلغ صدور ضمانت‌نامه 30 میلیارد ریال بوده که حتماً واحد تولیدی اشتغال آن زیر 50 نفر و در حوزه صنایع کوچک باشد.
وی اضافه کرد: تعداد ضمانت‌نامه‌های صادرشده در سال 94 چهار تا به مبلغ 17010 (میلیون ریال) که این تعداد در سال 95 به 5 تا و به مبلغ 44666 (میلیون ریال) رسیده است.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان لرستان گفت: واحدهای صنایع کوچک و متوسط می‌توانند برای بهره‌مندی از خدمات صندوق ضمانت صنایع کوچک به شرکت شهرک‌های صنعتی استان مراجعه نمایند.

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا