یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

فرماندار الیگودرز گفت: دهه فجر امسال 68 پروژه بااعتبار 48 میلیارد تومان به بهره‌برداری می‌رسد.
به گزارش پایگاه خبری یافته، ولی اله میرزایی در جلسه هماهنگی ستاد دهه فجر، اظهار داشت: شکل‌گیری انقلاب بر اساس اعتماد مردم بود و اگر امروز اعتماد آن‌ها خدشه‌دار شود، خطر انحراف، اهداف اصلی انقلاب را تهدید خواهد نمود.
وی به چگونگی شکل‌گیری قیام مردم ایران علیه ظلم طاغوت اشاره کرد و افزود: انقلاب مردم ایران با تمام انقلاب‌هایی که در دنیا اتفاق افتاد متفاوت است و مهم‌ترین محصول آن استقرار نظام جمهوری اسلامی می‌باشد.
فرماندار الیگودرز به ریشه‌ها و اصالت انقلاب اسلامی اشاره نمود و گفت: کشور ما به لحاظ تئوری و نظری سابقه‌ای طولانی و عمیق دارد و به لحاظ عملی هم تاکنون از هیچ قدرت جهانی کمک نگرفته است.
میرزایی با اشاره به هدایت‌های مدبرانه و پدرانه حضرت امام (ره) و پس‌ازآن مقام معظم رهبری، تصریح کرد: انقلاب و نظام ما دارای جایگاه و ویژگی خاصی است که باید آن را به‌درستی درک کنیم.
وی با اشاره به حوادث و وقایع حدود 4 دهه از عمر انقلاب اسلامی، بیان داشت: انقلاب اسلامی بر معیار اعتماد مردم شکل گرفت و به جهت خدمات ارزشمند نظام این اعتماد افزایش‌یافته باعث قدرت نظام و ایستادگی ملت در برابر ابرقدرت‌ها شده است.
فرماندار الیگودرز تمام دولت‌ها را برآمده از ملت و اقدامات آن‌ها را نیز خدمات نظام دانست و گفت: اگر بخواهیم خدمات نظام را نادیده بگیریم موجب بی‌اعتمادی مردم به انقلاب و نظام خواهد شد.
میرزایی این ایام را فرصتی برای تبیین دستاوردهای نظام عنوان کرد و افزود: ضمن قدردانی از مدیران ادارات به جهت خدمات صورت گرفته و انعکاس آن‌ها در هفته دولت، انتظار داریم در ایام دهه فجر نیز از طریق نشریات، خدمات نظام را بیان نمایند.
وی افزود: به مناسبت دهه مبارک فجر تعداد 68 پروژه و طرح عمرانی و خدماتی در الیگودرز به بهره‌برداری خواهد رسید.
 فرماندار الیگودرز از کمیته‌های 17 گانه ستاد دهه فجر خواست با پرهیز از موازی کاری با وحدت و انسجام برای هرچه باشکوه‌تر برگزار شدن برنامه‌های این ایام مبارک تلاش نمایند.دیدگاه‌ها   

#1 .محمد 1395-10-19 16:03
لطفا جاده الیگودرز به اصفهان رو در اولویت قرار بدید
و پروزه ریلی الیگودرز به اصفهان
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا