یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

استاندار لرستان گفت: مدیران بانک‌های خصوصی همانند سایر مدیران نسبت مردم و رفاه آن‌ها تعهد دارند.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری یافته،"هوشنگ بازوند" صبح ظهر امروز در کارگروه اشتغال استان که در سالن شماره یک استانداری برگزار شد، خطاب به مدیران بانک‌های خصوصی گفت: چرا شما تمایل ندارید در بحث اشتغال‌زایی کمک کنید؟ به‌جای اینکه میزان پرداختی‌تان رشد داشته باشد از ۱۹ درصد به ۱۱ درصد رسیده است!
وی با بیان این که اگر اختیار ندارید بگویید که فریادمان را به مدیران تهران بزنیم، خاطرنشان کرد: اما اگر خودتان اختیاردارید، مشکلات را حل کنید.
استاندار لرستان با اشاره به این که با مدیر قبلی بانک صادرات برخورد کردم و پس انتصاب مدیر بعدی، عملکرد این بانک ازاین‌رو به آن رو شد، تصریح کرد: اکنون این بانک جز بانک‌هایی است که دارای بیشترین پرداخت هستند.
بازوند ادامه داد: موسسه آرمان در بحث اشتغال جز بانک‌هایی است که کمترین پرداخت را داشته است اما در زمینه‌های دیگر کمک‌های خوبی به استان کرده است.
وی با بیان این که مدیران بانک‌ها برای مردم مدیر شده‌اند، گفت: بدانید اگر مردم نباشند شما هم هیچ‌کاره هستید.
استاندار لرستان خطاب به مدیران بانک‌های خصوصی که همراه توسعه استان نیستند، عنوان کرد: اگر به اقتصاد مقاومتی اعتقاد ندارید لااقل به فتوای مقام معظم رهبری عمل کنید.
بازوند خاطرنشان ساخت: دوست ندارم شعبه‌ای از بانک‌های خصوصی را تعطیل کنم اما بدانید از آب خوردن هم برایمان آسان‌تر است.
وی افزود: اگر شعبه‌ای تعطیل شود سابقه‌ای منفی برای بانک مربوطه تلقی می‌شود.
استاندار لرستان بیان داشت: بعضی از بانک‌ها کارهای عجیب غریب می‌کنند که اگر لازم باشد در جلسه مطرح می‌کنم.
بازوند در بخشی از سخنان خود اعلام رضایت خود را نسبت به بانک‌های استان در رابطه با پرداخت تسهیلات ازدواج اعلام کرد و گفت: وضعیت پرداخت نسبت به سال گذشته قابل قیاس نیست چراکه سال قبل 79 میلیارد تومان وام ازدواج پرداخت‌شده اما در سال جاری تاکنون 222 میلیارد تومان پرداختی وام ازدواج وجود داشته است.
وی همچنین با اشاره به این که بانک قرض‌الحسنه مهر ایران کمترین پرداخت را در راستای اشتغال داشته است،تصریح کرد: اگر با مدیرعامل این بانک برخورد کردم نگویید مقصر من بودم!لکن مقصر عملکرد این مدیر است که در بحث پرداخت رتبه ۳۰ اُم کشور را دارد!


مصطفی باقری/یافته

دیدگاه‌ها   

#1 امیر 1395-10-16 14:47
ادبیات تهدید ناشی ار ضعف مدیریت کلان استان و نداشتن طرح و برنامه جامع پیشرفت استان می باشد آقای استاندار بجای تهدید مدیران زیر دست و استانی اگر سهم استان از منابع آب خود استان ( منابع آب استان۱۵ درصد کل کشور وسهم تخصیصی به استان حدود نیم درصد می باشد) را از مدیران بالا دست مطالبه می کرد نیاز به این همه عصبانیت نداشت که می توانست ارمغان شروع یک توسعه پایدار برای استان باشد.
نقل قول کردن
#2 خان محمدی 1395-10-16 16:11
سلام.دستت درد نکنه جناب بازوند ممنونتم.
برخی بانکها خون مردم و تو شیشه کردن و بنگاه نزول خوری باز کردن.و به نام بانکداری اسلامی مردم و بدبخت کردن.
نقل قول کردن
#3 اکبر ظهرابی 1395-10-16 17:01
اگر بانکهایی نمی خواهند سهمی در ابادانی لرستان داشته باشند همان بهتر که تعطیل شوند . بعضی از بانکهای لرستان در استانهای دیگه سرمایه گذاری می کنند اونم با پول مردم لرستان.
نقل قول کردن
#4 محمد 1395-10-16 17:19
جناب استاندار دوپهلو صحبت میکند ب??? هم نزول میگیرد وهم قانون را دور میزند نمونه آن کلاهبرداری از فرهنگیان خرم آباد ودر پرداخت وام به آنهاست استاندار محترم افشا کنید چرا پوشیده صحبت میکنید واقعا شما همان آقای بازوند چند سال پیش هستید؟
نقل قول کردن
#5 سردار 1395-10-16 17:24
بانک مهر ایران پونزده ریختم حساب پونزده تومن بهم وام داده قسطش هم میشه 260 حالا میگه باید دوبل بدی یعنی 520 تا چهارسال بعد 15 جمع میکنیم برات بعده چهار سال ميديم بهت
این خلافه محض بابا
مگه کشور اسلامی نیس ؟
یکی نیس جلوشونو بگیره ؟
نقل قول کردن
#6 رامین 1395-10-16 17:54
خدا خیرت بده مهندس بازوند کاشکی همه مدیران مثل شما بودن
نقل قول کردن
#7 لربختیاری 1395-10-16 19:45
بانکهای ک به توسعه استان کمک نمیکنن همون بهتر تعطیل بشوند...
نقل قول کردن
#8 محسن منصوری کوهدشت 1395-10-17 07:16
با سلام ما باید برنامه بدهیم مثلا باید سهم اورده فلان بانک در پروژه راه یا فلان سد یا فلان طرح کشاورزی و صنعتی و ... چقدر است در فلان محدوده زمانی اگر عمل نکرد چرا در استان یا شهرستانی فعالیت کنند در صورتی که بعضی از بانک ها کمک حال دولت و مردمند و شاید جایگاهی مثل ان بانکی که سرمایه گذاری نکرده ندارد این لازم الاجراست تا بعضی ها از سرمایه خ.د مردم هم سو استفاده نکنند
نقل قول کردن
#9 حسن 1395-10-18 08:09
باسلام جناب آقای استاندار.مگر شمابه تمام بانکها دولتی وخصوصی نامه نگاری نکردید برای آزاد کردن پولهای سپرده ووثیقه که به اسم 18درصد وام میدن ولی 25درصد وام را مسدود میکنند .حالا پیگیری کنید هیچ بانکی به تعهداتش عمل نکرده .1بانک قوامین 2مهر اقتصاد دونمونه.خواهشمن د است به گوش مسولین برسانید با تشکر از سایت یافته
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا