یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان از استقبال چشمگیر علاقه‌مندان به هنر سینما از فیلم‌های سی و ششمین جشنواره‌ی فیلم فجر در لرستان خبر داد.
استقبال لرستانی‌ها از جشنواره فیلم فجربه گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، فرید رحمتی با اعلام این خبر، گفت: خوشبختانه استقبال عمومی از فیلم‌های سی و ششمین جشنواره‌ی فیلم فجر در استان، بسیار خوب بوده و در سانس های مختلف شاهد حضور پر رنگ علاقه‌مندان به فیلم‌های سینمایی در سینما استقلال خرم‌آباد هستیم.
وی افزود: حضور و استقبال کم‌نظیر دانش آموزان و کودکان و نوجوانان از فیلم‌های این بخش باعث شده در برخی از سانس های نوبت صبح، ظرفیت سالن به طور کامل پر شده و در سایر نوبت‌های نیز صندلی‌های اندکی خالی بماند.
دبیر اجرایی سی و ششمین جشنواره‌ی فیلم فجر در لرستان تصریح کرد: در نوبت عصر نیز خوشبختانه اکثر بلیت‌ها به فروش رفته و استقبال بسیار خوبی از فیلم‌های این بخش توسط علاقه‌مندان به سینما، فیلم‌سازان لرستانی و عمومی مردم صورت گرفته است.
رحمتی ابراز داشت: تاکنون ٢ فیلم از بخش کودک و نوجوان و  ٦ فیلم از بخش اکران اول جشنواره در سینما استقلال خرم‌آباد به روی پرده رفته و امروز دوشنبه شانزدهم بهمن‌ماه نیز در نوبت صبح انیمیشن فیلشاه و در نوبت عصر سه فیلم سینمایی امیر به کارگردانی نیما اقلیما، به وقت شام به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا و چهار راه استنبول به کارگردانی مصطفی کیایی اکران عمومی خواهد شد.
لازم به ذکر است سی و ششمین جشنواره‌ی فیلم فجر در استان لرستان و هم‌زمان با تهران از ١٤ بهمن‌ماه آغاز و تا شامگاه ٢٢ بهمن‌ماه ادامه خواهد داشت.

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا