یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر خرم‌آباد گفت: برگزاری بهار مالگه فرصت مناسبی برای گردشگران و مسافران به‌منظور معرفی ظرفیت‌های استان است.
برگزاری بهار مالگه در تابستانبه گزارش پایگاه خبری یافته، رستم کوشکی در هجدهمین جلسه شورای اسلامی شهر خرم‌آباد گفت: یکی از مهم‌ترین عواملی که باعث شد شهر خرم‌آباد سال 94 به‌عنوان هفت شهر برتر گردشگری انتخاب شود تعامل همه دستگاه‌ها بود در این میان اما نقش اعضای شورای شهر و مجموعه شهرداری قابل‌تأمل بود.
وی افزود: تمام سیزده نفر اعضا شورای شهر ایام نوروز در خرم‌آباد حضور داشتند تا همراه شهرداری جایگاه خرم‌آباد را به مسافران معرفی کنند، البته نقش مردم هم در انتخاب خرم‌آباد به‌عنوان هفت شهر برتر گردشگری نقشی بی‌بدیل بود.
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر خرم‌آباد با اشاره به اینکه ظرفیت شورای شهر به‌خصوص در ارتباط با میراث فرهنگی بسیار حائز اهمیت است، تأکید کرد: شورای شهر و دستگاه‌هایی مانند میراث فرهنگی تکمیل‌کننده اهداف هم هستند البته به شرطی که ارتباط دوسویه وجود داشته زیرا در غیر این صورت کاری از پیش نمی‌رود.
کوشکی تأکید کرد: خرم‌آباد به شرایطی رسیده که باید در مسیر جذب گردشگر حرکت کند زیرا دارای ظرفیت‌های متعددی است تحقق این امر نیز هم‌افزایی شورای شهر، شهرداری و دستگاه‌های متولی گردشگری را می‌طلبد.
وی با اشاره به اینکه برگزاری بهار مالگه فرصت مناسبی برای گردشگران و مسافران به‌منظور معرفی ظرفیت‌های استان است، بیان کرد: اما من معتقدم برگزاری بهار مالگه تنها مختص ایام نوروز نباشد بلکه در تابستان هم که مسافران زیادی به استان مراجعه می‌کنند برگزاری بهار مالگه را در برنامه داشته باشیم.
رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر خرم‌آباد گفت: نصب تله‌کابین هم یکی دیگر از مواردی است که می‌تواند در جذب گردشگر و درآمدزایی نقش داشته باشد در این زمینه با چند سرمایه‌گذار هم رایزنی‌هایی داشتیم اما به دلیل وجود موانعی نتیجه‌ای در برنداشت.

دیدگاه‌ها   

#1 حسین 1396-10-20 22:12
خواهش می کنم باالتماس وامتیاز گردشگر دربرهه زمانی کوتاه به این شهرنیاورید چون انها هیچ درآمد پایداری نصثب شهرنمی کنند جز اینکه هزینه زاهستند اگرراست می گویید مثل اصفهانی ها که سال گذشته 500 هزارگردشگر خارجی جذب کردند که یقینا هرکدام صدها دلارخرج کردندمنابع پایدارگردشگری ایجاد کنید مالگه بهاره باان وضعیت بی کیفیت وسمبل کاری توهین به قوم لراست
نقل قول کردن
#2 کوکلا 1396-10-21 02:27
لطفا فکر اساسی برای جذب گردشگر بکنید زیر ساخت های عمومی مثل هتل و خدمات بهداشتی وسایل حمل و نقل را فراهم کنید و از این طرح های آبکی مثل بهار مالگه دوری کنید بهار مالگه شاید برای مردمان لر جالب و نوستالوژیک باشد ولی برای غیر لرها شاید بی معنی باشد و وقتی هتل و مراکز خدماتی و رفاهی نباشد چطور مردم بیایند بهار مالگه برفرض هم که آمدند چند ساعت می توانند آنجا اقامت کنند این برنامه برای ایجاد سرگرمی و تفریح توریستی که می خواهد چند روز آنجا اطراق کند خوب است ولی نه اینکه یک نفر از یک جای دور دست بخواهد بیاید که فقط بهار مالگه را ببیند پس باید برنامه و مخصوصا مکان های دیدنی را سروسامان داد تا توریست بتواند چند روزی بماند که متاسفانه الان هیچ کدام از این زیر ساخت ها مهیا نیستند
نقل قول کردن
#3 ایران لر پایار لور 1396-10-21 03:30
اولین شهر ایرانی .
نقل قول کردن
#4 بیرانوند لرستان 1396-10-21 07:54
ورودی شهر از جنوب زیرگذر بهارستان و راه خروج ورود اون ترمینال مضحک رو درست کن..
نقل قول کردن
#5 اکبر یاری 1396-10-21 22:43
تقاطع گلدشت سال ۹۱ کلنگش بر زمین زده شد ولی پس از چند سال هنوز نیمه تکمیل است. هتل پارک صخره ای هم پس از گذشت ۲۰ سال بلا تکلیف است. پروژه ونک پارک کیو هم که به حال خود رها شد. شهرداری خرم آباد باید این طرح های نیمه تکمیل مثل ترمینال برون استانی را تکمیل و مجهز کند بعد برود سراغ طرح های جدید.
نقل قول کردن
#6 سپهر عاشق خرم آباد 1396-10-22 02:33
شهرداری و شورای شهر خرم آباد اگر برای مردم خرم آباد احترام قائلند لطف کنند پروژه های نیمه تمام از جمله پارک مینیاتوری و دریاچه شاپوری،بام خاطره های پشت بازار،باغ پرندگان،پارک آبشار طلایی،پهناورتری ن آبشار شهری ایران،ترمینال برون استانی و...را تکمیل و افتتاح کنند،اگر نه که هیچ!
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا