یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

در جلسه‌ای با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان و معاونین اداره کل، رامین صادقی به عنوان مدیر جدید مجتمع فرهنگی هنری ارشاد شهرستان خرم‌آباد و نماینده‌ی مدیر کل در مجتمع‌های فرهنگی هنری استان معرفی و از زحمات مصطفی جهانبخت تقدیر شد.
مدیر مجتمع فرهنگی هنری ارشاد خرم‌آباد معرفی شدبه گزارش یافته، در این مراسم با حضور چهره‌های فرهنگی و هنری، روسای انجمن‌های فرهنگی و هنری، مدیر کل امور اجتماعی، فرهنگی و خانواده استانداری لرستان، مدیر عامل سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری خرم‌آباد، معاون حوزه‌ی هنری استان و برخی هنرمندان شاخص لرستان برگزار شد، حجت‌الاسلام حمیدرضا حنان با اشاره به جایگاه ویژه‌ی مجتمع‌های فرهنگی و هنری در موضوع تولید محتوا، گفت: مجتمع‌های فرهنگی و هنری در واقع مراکز تولید آثار فرهنگی و هنری فاخر هستند و هر مجتمع فرهنگی به‌مثابه یک دانشگاه است که باید به تعلیم و تربیت هنرمندان رشته‌های مختلف هنری بپردازد.
وی افزود: مسئول مجتمع به عنوان هماهنگ‌کننده و ناظر بر فعالیت انجمن‌های فرهنگی و هنری، باید از تجربه، اندیشه و تخصص ویژه‌ی این حوزه برخوردار باشد که خوشبختانه مسئول جدید مجتمع ارشاد شهرستان خرم‌آباد از هنرمندان با سابقه و صاحب اندیشه استان است که در زمینه‌ی مدیریت نیز شاخصه‌های بسیار خوبی دارد.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تصریح کرد: هنرمندان انجمن‌های فرهنگی و هنری باید بکوشند تا ذائقه‌ی مردم را به سمت هنر علمی و بر پایه‌ی آموزش‌های تخصصی سوق دهند با تولید آثار نو و تازه از تکرار و دوباره گویی بپرهیزند.
حنان ادامه داد: فرهنگ و هنر تأثیرگذار باید بر خواسته از نیازهای روز جامعه‌ی خود باشد و هنرمندان باید بدانند که رسالت اصلی‌شان، تولید آثاری است که در سمت دهی جامعه به سمت تعالی و رشد، مؤثر و مفید واقع می‌شوند.
در ادامه رامین صادقی با تشکر از حسن اعتماد مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، گفت: به دنبال این هستیم تا با برقراری تعامل درست با هنرمندان رشته‌های مختلف هنری، زمینه‌های رشد بیش از پیش سطح فعالیت‌های هنری استان را فراهم نموده و در این راه از تمام ظرفیت شهرستان بهره خواهیم برد.
شایان ذکر است سید مصطفی جهانبخت از سوم آبان 93 این مسوولیت را به عهده داشت.

دیدگاه‌ها   

#1 دریکوند 1396-10-11 21:44
چرا خرم آباد هیچ فرهنگسرایی ندارد؟
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا