یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

 دوسالانه داستان کوتاه نارنج که از اتفاقات مثبت فرهنگی ادبی در سطح استان فارس و جنوب کشور به شمار می‌رود امسال ششمین دوسالانه‌ی خود را برگزار می‌کند.
به گزارش پایگاه خبری یافته، امسال علاوه بر تمام استان‌های کشور از سوی فارسی‌زبانان مقیم ۱۲ کشور خارجی از جمله: امریکا، کانادا، افغانستان، انگلیس، آلمان، هلند، اتریش، ترکیه، امارات، بلژیک، سوئد و قطر، نیز داستان به دبیرخانه نارنج ارسال شده است.
گروه پژوهشی ششمین دوسالانه‌ی داستان کوتاه نارنج که کار بررسی و داوری داستان‌ها را از اواسط مردادماه آغاز کرده از بین ۱۴۴۲ داستان ارسالی از ۸۲۴ داستان‌نویس به این جشنواره، اسامی یک‌صد نویسنده‌ی راه‌یافته به دور دوم این جشنواره را به دبیرخانه اعلام کرد. امین شیرپور از خرم‌آباد نیز در جمع صد نویسنده‌ی برتر این جشنواره قرار دارد.
محمد بادپر، مدیر اجرایی این دوسالانه درباره‌ی روند داوری اولیه افزود: کار ارزیابی داستان‌ها به عهده‌ی فاطمه حاتمی‌زاده و فاطمه ابراهیمی بود که در این مرحله داستان‌ها ارزشیابی شد ولی هیچ داستانی حذف نشد و پس‌ازآن داوری به‌وسیله «حسین مقدس»، «مرضیه جوکار»، «ساحل رحیمی‌پور»، «محسن پورمظفر» و «زهرا هنرمندنیا» که از نویسندگان خوب و صاحب کتاب می‌باشند انجام گرفت.
وی یادآور شد: برندگان نهایی ۳۰ آذر ۱۳۹۶ در مراسم اختتامیه‌ی که در تالار فردوسی جهرم برگزار خواهد شد، معرفی خواهند شد.

دیدگاه‌ها   

#1 اکبر-ظ 1396-08-04 13:34
تبریک به این نویسنده عزیز امیدواریم جز 10 نفر برتر باشد .
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا